BMW 3.5 CSL 1/24 Arii

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
Ahwike

BMW 3.5 CSL 1/24 Arii

Postitus Postitas Ahwike » 15 Apr 2018, 22:05

Tere

Selle mudeli juures oli vigu palju. Esimene oli see, et ma selle üldse soetasin. Kere oli kõver ja jupid kokku ei sobinud. Klaasid kusjuures tuli n-ö aknaauku paigaldada :shock: . Uksed olid lahtikäivad, aga ei seisnud need ei kinni ega lahti, seega liimisin need kinni. Salongi koostades tuli ahastus peale, sest see oli nii lage ja isegi rattad paistsid. Tegin tagumised polstrid, et oleks natukenegi jumet. Plaanis oli salongi täiendada, aga selleks ajaks oli suht siiber juba sellest Arii käkist, piirdusin ainult turvavöödest mis on ka vesikleebisena :D . Kuna vesikleebised olid firmalt Studio24, siis nende peale kandmine ei olnud õnneks suurem peavalu. Las pildid räägivad enda eest ja üldiselt jäin ise selle mudeliga ka rahule, sest Arii mudelist mudelit ei ole kõige lihtsam teha.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

ARII :lol:
Pilt
Turbos make torque, and torque makes fun
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Re: BMW 3.5 CSL 1/24 Arii

Postitus Postitas Black66 » 22 Apr 2018, 11:48

Oeh...

Kuigi tehtud töö on ju isenesest puhas, siis see mudel tervikuna on ikka täielik prügi. Mul tuleb silme ette kohe mingi algeline puldiauto 3 aastastele.
Kõik on nii vähegi paigast ära, kui üldse ära saab olla. CSL kereproportsioonid peaks ikka midagi muud olema. Laiem, madalam eelkõige. Siin oleks keegi nagu tikutopsile rattad alla pannud ja siis natukene CSL omaseid detaile kah külge pookinud.

Ma sellessuhtes kergitan mütsi, et mul tõmbab üldjuhul sellise prügi peale masti nii maha, kui vähegi saab. See, et valmis tegid, väärib juba tunnustust.

Aga üldiselt vist on nii, et kui tahad ühte automudelisti solvata või pahasti midagi öelda, siis ARII peaks olema selleks piisavalt alandlik sõimusõna.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Vasta