71 Junkyard Camaro 1/25 AMT

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
Ahwike

71 Junkyard Camaro 1/25 AMT

Postitus Postitas Ahwike » 13 Apr 2018, 22:15

See lugu sai alguse 2007. aastal. Tellisin ühe mudeli millega kaasnes selle mudelikere, klaasid, tuled ja stanged. Mul oli vist mingi jube valu sellest kohe mudel vorpida. Ega läinudkui kaua aega kui valmis see siis sai (aasta on praegu 2018). Põhi on kindlasti mõne teise junk mudeli oma nagu ka enamus teised jupid. Tagumised rattakoopad on tehtud Tamiya gun metal sprei korgist. Salong on täiesti omalooming ning hiljem salvrätiga üle liimitud ja mustaks värvitud. Kütusepaagi vitsad on tehtud kinkepakendi paelast, koonusfiltrid kohaliku poe tšekist. Klaasid olid lõpuks nii kriibitud, et tuli üle poleerida. Kere toon on kokku segatud ning värvitud Elle poolt, mina paigaldasin vesikleebised ja hiljem laki. Mudel ise on siit ja sealt veidi kõver, aga selline ongi minu Junkyard Camaro.

Aasta 2007

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

2017 ja 2018

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

uus vs vana tuli

Pilt

Vast on kena küll.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

8)
Pilt
Turbos make torque, and torque makes fun
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Re: 71 Junkyard Camaro 1/25 AMT

Postitus Postitas simmtann » 14 Apr 2018, 06:44

Vahi, mõni mees viskab iibei prügist, poe tšekist ja nuusatud salfakast viisakama mudeli kokku, kui teine tutikast tamiya komplektist. Jätkab samas vaimus ja varsti ei taha enam keegi teiega samas liivakastis mängida. Ühtlasi loen siit välja, et veel üks tädi proovib vaikselt käppa ukse vahele saada? Või siiski ühekordne apsakas ainult ja teie pere naispoolel on ikkagi peas asjad korras veel? Uhke verk igastahes!
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Ahwike

Postitus Postitas Ahwike » 15 Apr 2018, 22:11

Mina tänan ja naispoolel vast on kõik veel ok :D . Loodan, et liivakast on suht suur ja mahun kuhugi nurka ikka nokitsema.
Pilt
Turbos make torque, and torque makes fun

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 22 Apr 2018, 11:42

Arvestades seda, palju sul sellele mudelile detaile oli, siis on siit kahepeale tehtud ju täitsa vägev peletis. Aega küll võttis, aga ega ilusad asjad ei peagi kahe päevaga valmis saama.
Kapotialune võibolla riivab minu olemist kõige rohkem, aga see vist on sul päris ammu aega tagasi tehtud kah sinna. Selline kanalitorudega tehtud tuuningu mulje jätab tiba. Sinna saab kapoti peale panna ja siis on rahulik olla. :D
Pilt

Vasta