1:72 II MS Inglise militaar tehnika

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
6em
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Aug 2007, 16:33

1:72 II MS Inglise militaar tehnika

Postitus Postitas 6em » 01 Mär 2015, 21:44

Tere

Kunagi pidasin ennast raudselt ainult 1:24 automudeli inimeseks kuid peale mitmeid implusiivoste oma närvide rahustamiseks olin avastanud ennast täiesti uuest mudelisimi liigist. Esiteks militaar mudelid ja teiseks skaala 1:72. Algas see kõik sellest kui ostsasin sõbrale kinkida airfixi Lancasteri pommitaja skaalas 1:72. Imelik oli samasse riiulisse jätta RAF re-supply set ning ka üks Spitfire jäi kohe omale näppu. Ideena tundus hea sõbraga koos õhtuti õlut juua ja mudeleid ehitada. Nüüd on juba vaikselt juurde tekkinud Bofors 40mm Gun & Tractor 1:76 ja Airfix 1/76 Scammel Tank Transporter. Ideeliselt pean endale nüüd veel juurde soetama ühe samas skaalas Inglise tanki ja veel ühe spitfire i ning siis asuks ka dioraami juurde. Progressist kahjuks eriti pilte ei ole kõikide mudelite puhul. Ning ka kõikidest jubinatest nagu: pommid, redelid, jalgrattas, mootorratas, kärud, traktor, tankur jms mul veel kahjuks pilte pole.
Pildid on natukene segases järjekorras ja enamjaolt mobiiliga pildistatud, aga luban ennast kokkuvõtta ja kaameraga ka pilti teha.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Viimastel piltidel olev Scammel Tank Transporter mudel on valatud vist aastal 80 enne kristust. Kuna mina pole nii vana karpi ega mudelit enne näppinud ja probleeme on temaga siiani olnud kõvasti. Raami pidi keetma, et ta istuks natukenegi mõistlikult külge. Absoluutselt igat detaili on pidanud rohkem või vähem modifitseerima, et need omavahel kokku istuksid.

Vasta