2012 Kalender

Moderaator: Juhtkond

minimees

Postitus Postitas minimees » 29 Dets 2011, 19:30

Pole hullu, mis sitasti see uuesti ;)
Parem ikka kui mitte midagi ju :)

Kasutaja avatar
m2giorav
Kontakt:

Postitus Postitas m2giorav » 29 Dets 2011, 19:32

Ja see ju selle foorumi esimene kalender alles :) ja nendele on see kalender hea, kellel on kombeks kalendrisse midagi märkida :wink: .
Valmis:
Chevy Caprice VIP Taxi 1/25
"puhkus" mudelite ehitamisest :/

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 29 Dets 2011, 20:14

Ei näe ka väga põhjust virisemiseks, üsnagi suur samm tegelt selle foorumi poolt minumeelest, kannatab täitsa seina peale panna küll, mida kuradit sa sellest kaanepildist ikka vahid kui too seina poole suunatud.

Foorumi esimese sammuna näituste kõrvalt midagi ette võtta pole üldse paha, küll aeg edasi läheb saab ehk see foorum ka uhkemaks ja paremaks taoliste asjadega.

Tunneks ise arvuteid ja foorumi disaini jms jama momendil siis panustaks ka rohkem foorumi arendamisse aga no ma peale postitamiste ei mõista midagi teha niiet.

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 29 Dets 2011, 20:28

Pealegi, kõrvaltvaadates on lihtne viriseda. Olles isegi ühtteist korraldanud ning aidanud korraldada, tean mis sellega kaasneb. Lisaks enda närvikulule kulub aega, mida üldjuhul niigi vähe ning tuleb vaata et unearvelt võtta. Ning lõpuks tuleb keegi, kes peale korraldamist ütleb, et see oleks võinud olla teisiti ja selle oleks teinud mina nii. Siis kui aga asja ajad, pole kedagi, kes tuleks nõu ja jõuga abiks.

Hetkel on täpselt samasugune surnud seis. Minu tõstan simmtanni ees mütsi juba sellessuhtes maha, et ta üldse viitsis asja teha ning järgmisel aastal on juba mingi idee ja siht silme ees.

Jah, ma ei ole kah väga rahul kalendriga, aga samas ma ei kobise kah väga, sest ise ma enda panust sellesse kalendrisse peaaegu et ei pannudgi.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
R.X
Moderaator

Postitus Postitas R.X » 29 Dets 2011, 20:57

Proovin mingipäev foorumilogost ( või misiganes asi see seal üleval nurgas on ) mõned suured versioonid teha photoshopiga :)
We all die. The goal isn't to live forever, the goal is to create something that will. - Tupac Amaru Shakur

mtkj

Postitus Postitas mtkj » 29 Dets 2011, 20:58

Kuna keegi kriitikat siin ei kannata siis-Palun vabandust, et julgesin enda arvamust avaldada toote kohta mille heauskselt soetasin, kuid pidin pettuma ning julgesin välja öelda, mis ma sellest jamast arvan.

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 29 Dets 2011, 21:07

Kõik kannatavad kriitikat, hetkel lihtsalt tundud olevat meeletult kibestunud ning kuri kõigi kaaskodanike peale.
Ma nõustun, et asi ei ole ilus. Samas ma leian, et on kohatu vinguda, kui pole ise grammigi õlga alla pannud ettevõtmisele. Sellepärast ma ise sõna ei julge võttagi, et ma pole absoluutselt mitte kuidagi abistanud ürituse korraldajat.

Ma arvan et Simmtann ütles kõik, mis tal enda õigustuseks öelda on ning tunnistab ka enda vigu. Kui sinule kalender ei meeldi, siis kena soovitus on, viska prügikasti, säästad vähemalt närve. Seinale ei käsi keegi panna. Kui prügikasti ei raatsi visata, lepi olukorraga ning looda, et järgmisel aastal on parem.

Teema läheb nüüd lukku, kõik on saanud öelda selle aasta klendri kohta kõik, mis vaja ja rohkemngi veel. Järgmisel aastal uue hooga.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Suletud