2012 Kalender

Moderaator: Juhtkond

minimees
Postitusi: 1197
Liitunud: 15 Mai 2009, 23:57
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas minimees »

Pole hullu, mis sitasti see uuesti ;)
Parem ikka kui mitte midagi ju :)
m2giorav
Postitusi: 361
Liitunud: 16 Jaan 2010, 00:02
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas m2giorav »

Ja see ju selle foorumi esimene kalender alles :) ja nendele on see kalender hea, kellel on kombeks kalendrisse midagi märkida :wink: .
Valmis:
Chevy Caprice VIP Taxi 1/25
"puhkus" mudelite ehitamisest :/
siim123
Postitusi: 2616
Liitunud: 05 Juul 2007, 22:57

Postitus Postitas siim123 »

Ei näe ka väga põhjust virisemiseks, üsnagi suur samm tegelt selle foorumi poolt minumeelest, kannatab täitsa seina peale panna küll, mida kuradit sa sellest kaanepildist ikka vahid kui too seina poole suunatud.

Foorumi esimese sammuna näituste kõrvalt midagi ette võtta pole üldse paha, küll aeg edasi läheb saab ehk see foorum ka uhkemaks ja paremaks taoliste asjadega.

Tunneks ise arvuteid ja foorumi disaini jms jama momendil siis panustaks ka rohkem foorumi arendamisse aga no ma peale postitamiste ei mõista midagi teha niiet.
Kasutaja avatar
Black66
Postitusi: 2110
Liitunud: 28 Mai 2007, 23:40
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Pealegi, kõrvaltvaadates on lihtne viriseda. Olles isegi ühtteist korraldanud ning aidanud korraldada, tean mis sellega kaasneb. Lisaks enda närvikulule kulub aega, mida üldjuhul niigi vähe ning tuleb vaata et unearvelt võtta. Ning lõpuks tuleb keegi, kes peale korraldamist ütleb, et see oleks võinud olla teisiti ja selle oleks teinud mina nii. Siis kui aga asja ajad, pole kedagi, kes tuleks nõu ja jõuga abiks.

Hetkel on täpselt samasugune surnud seis. Minu tõstan simmtanni ees mütsi juba sellessuhtes maha, et ta üldse viitsis asja teha ning järgmisel aastal on juba mingi idee ja siht silme ees.

Jah, ma ei ole kah väga rahul kalendriga, aga samas ma ei kobise kah väga, sest ise ma enda panust sellesse kalendrisse peaaegu et ei pannudgi.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng
R.X
Moderaator
Postitusi: 412
Liitunud: 02 Apr 2009, 19:50

Postitus Postitas R.X »

Proovin mingipäev foorumilogost ( või misiganes asi see seal üleval nurgas on ) mõned suured versioonid teha photoshopiga :)
We all die. The goal isn't to live forever, the goal is to create something that will. - Tupac Amaru Shakur
mtkj
Postitusi: 67
Liitunud: 26 Dets 2010, 12:12
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas mtkj »

Kuna keegi kriitikat siin ei kannata siis-Palun vabandust, et julgesin enda arvamust avaldada toote kohta mille heauskselt soetasin, kuid pidin pettuma ning julgesin välja öelda, mis ma sellest jamast arvan.
Kasutaja avatar
Black66
Postitusi: 2110
Liitunud: 28 Mai 2007, 23:40
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Kõik kannatavad kriitikat, hetkel lihtsalt tundud olevat meeletult kibestunud ning kuri kõigi kaaskodanike peale.
Ma nõustun, et asi ei ole ilus. Samas ma leian, et on kohatu vinguda, kui pole ise grammigi õlga alla pannud ettevõtmisele. Sellepärast ma ise sõna ei julge võttagi, et ma pole absoluutselt mitte kuidagi abistanud ürituse korraldajat.

Ma arvan et Simmtann ütles kõik, mis tal enda õigustuseks öelda on ning tunnistab ka enda vigu. Kui sinule kalender ei meeldi, siis kena soovitus on, viska prügikasti, säästad vähemalt närve. Seinale ei käsi keegi panna. Kui prügikasti ei raatsi visata, lepi olukorraga ning looda, et järgmisel aastal on parem.

Teema läheb nüüd lukku, kõik on saanud öelda selle aasta klendri kohta kõik, mis vaja ja rohkemngi veel. Järgmisel aastal uue hooga.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng
Suletud