kokkupandavate mudelite tellimise lehed

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 23 Jaan 2017, 14:56

Mina võtan oma mudelid üldiselt Soome kesklaost või otse Jaapanist.
Soomes on ka kõvasti militaari, aga kuna ma olen täiesti võhik militaari alal, siis ma lihtsalt pole viitsinud pakkuda. Ehk et kes tahab, võib küsida.

Italerit tasub muidugi eestis võtta ainult mudelautod.ee kaudu, Euromekkas (punane tn 52) on ka pood neil olemas.

Viimane hea näide oli mudelautod.ee kaudu võetud Ford Transitid, mis läksid kohe kolinal Soome edasi. Mina sain neid Inglismaalt laost hinnaga 27€ tk koos saatekuludega, mudelautod.ee pakkus mulle neid hinnaga 25€ tk, ilmselgelt võtsin kõik 3 ära ja müüsin Soome edasi, sest Soomlastel millegipärast on Italeriga halvad suhted ja sisseostu hind juba laes. Hobimaailm üritab vist tänase päevani müüa neid 45€ tk, palju õnne. :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
nufik

Postitus Postitas nufik » 24 Jaan 2017, 16:44

Kuna suvel nädalaks Soome Tamperesse minek siis peaksin selgeks tegema sealsed mudelipoed ja korraga mingi suurema koguse võtma.

Eestis jah mõniasi päris hea hinnaga aga mõne asja eest tahavad küll hingehinda.
Kui ainult kindel oleks, et mujalt tellitud pakid ikka kohale jõuavad.

Kasutaja avatar
madmax

Postitus Postitas madmax » 24 Jaan 2017, 21:29

Tamperes on selline pood nagu Harraste. Peaks üks soome vanimaid mudelipoode olema. Ise pole sinna jõudnud aga e-poodi paar korda sirvinuna tundub üsna hea valik olevat.
Ainuke asi et hinnad on mõndade mudelite puhul vähe soolased. Harraste.fi on lehekülg.

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 24 Jaan 2017, 23:44

Tamiya puhul tulevad Soome laost vähemalt asjad 20% odavamalt, kui www.harraste.fi suudab pakkuda. Muid hindu ei viitsinud väga võrrelda.

Ma olen aegade jooksul teinud vist ebays oma 500 tehingut, mis on olnud seotud mudelitega ja kaduma pole vist ükski veel läinud. Kuigi viimasel ajal on probleeme rohkem.
Euroopa suunalt on mul ühe ettevõttega kemplemist olnud tugev 5 aastat vist juba, aga tundub, et see saaga hakkab kah lõppema. Muidu üldiselt see kohaletulek ikka üsna probleemivaba, Soomest 2-3 päeva, EU'st üldjuhul 7-14 päeva, Jaapanist 10-20 päeva ja Hiinast kuidas kunagi, aga üldiselt üle 60 päeva väga pole läinud, v.a. mõned üksikjuhud.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
nufik

Postitus Postitas nufik » 25 Jaan 2017, 20:49

Njha.

Juhtusin ühe UK poe pilti nägema. Krt vaja oleks sinna kohale minna :)
Pilt

EDIT: avastasin, et photopoint on võtnud valikusse nii italerit, tamiyat, trupeteri, hobbyboss`i ja nii veel mõndagi. Hinnad on nii ja naa - mõni odavam - mõni kallim....
Tarneaeg aga kipub neil selline pikavõitu olema - 7-10 tööpäeva...

Vasta