Vaba Teema II

Moderaator: Juhtkond

Vasta
3rk1

Postitus Postitas 3rk1 »

realystic kirjutas:Tõsine austus Siimule, sellise klubi liige olla on kindlasti suur au asi ja motiveerib hobiga tegelema rohkem kui miski muu :twisted:

Väga lahe, et keegi Eestist meile vähegi nime teeb.

3rk1 vaata viimast pilti, siuksed vennad koputavad sul hommikul uksele kui kaua foorumis huiad. Panevad su sinna kasti kinni.

Egas midagi kaks asja lähen kurikaga vastu või hüppan rõdult alla.
kaaliumkloriid

Postitus Postitas kaaliumkloriid »

Kas Humbroli "Clear" värvid on mõeldud läbipaistvale pinna, nt laternaklaasidele jms jaoks?
punase pidurisadula gäng
realystic
Site Admin

Postitus Postitas realystic »

Väga huvitavaid värve saab just värviliste lakkidega (Clear värvid siis)
Minu üks viimastest - Nissan S14a on just värvitud kõigepealt kuldseks, seejärel kaetud punase lakiga, väga vinge tuli.
siim123

Postitus Postitas siim123 »

Mul kõik viimased mudelid candy värvidega, need siis siuksed värvid millele lased metallik(neid saada erinevate terasuurustega) hõbedase alla ja siis too läbipaistev peale.
Elco, 64 Impala rebuild ja 65 Impala on nõnda tehtud. Candyga saab igast effekte ka luua kui on kujutlusvõimet :P .

Aga nende humbroli potsikuasjadega saab pisemaid asju teha, kere jaoks ei soovita üldse potsikuvärve.
Siin näiteks värvisin velje kodarad ära, need kellelt ma need veljed sain oli kodara servad läbipaistva kollasega mäkerdanud, seega ei olnud mul muud teha kui punasega üle lasta, jääb siuke kroomi läige ka ikka näha, tavalise värviga värvides oleks vähe igavam.
[img]http://i136.photobucket.com/albums/q169/sii ... 040666.jpg[/img]

Siin on tagatuled tehtud punasega, enne olid täitsa tavalised kroomjupid.
[img]http://i136.photobucket.com/albums/q169/sii ... 020116.jpg[/img]
kaaliumkloriid

Kere kallal ei hakkaks muidugi topsikuvärvidega mässama. Plaanis üks mudel tellida, kuid pole veel kindlaks teinud, kas tollel kitil tagutuled on juba korras või tuleks värvida. Sellepärast küsisin. Kui kätte saan, siis selgub, mis värve ja asju vaja veel juurde tellida. Tänan kõiki nõustajaid sellegipoolest.
punase pidurisadula gäng
vunka

Postitus Postitas vunka »

Kui keegi PM kasutaja vms läheb ka nv jooksul American Beauty Car Show'le võib vabalt mulle helistada 56654528. Ma olen tänasest pühapäevani seal, kiirendusele ei lähe.. :)
Luuuuuuusähh
Timeout

Postitus Postitas Timeout »

Suure tõenäosusega näitusele ei lähe, kiirendus aga huvitab rohkem.Eks paistab veel.
kaaliumkloriid

Timeout kirjutas:Suure tõenäosusega näitusele ei lähe, kiirendus aga huvitab rohkem.
Mul on samuti kiirendusele minek.
punase pidurisadula gäng
siim123

Olin reedel kohal ja laupäeval kuni kella 3'ni ning siis põrutasin otse Otepääle juubelile, oleks eelistanud üritust jälgida aga no ei saa selliseid asju vahele jätta kahjuks.
Muidu olid väga ilusad autod see aasta, kuigi nagu tekkis tunne et platsil oleks võinud tsipa rohkem neid olla. Aga siiski vaatamist oli. Tsillisime Marioga(mats36) ka ringi, tundus et nägin Peetrit(Black66) ka kaugelt aga vot pidin parasjagu Mariot otsima, sain just msnis sõimata ka Petsilt et miks üles ei otsinud teda :lol: .
Digikas kahjuks ei töötanud, pilte pole. Ja usakat ka polnud/pole/pole kunagi olnud.
Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero »

Ise käisin ka bjuutil. Tsillisini Petsiga (Black66) ringi. Olin seal laupäeva lõunast kruiisi lõpuni. Kiirendusele ei viitsinud minna.
Kruiisi ajal vahetasime tee ääres Monte Carlo tagaratast, mis pauguga lõhki läks. :D

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng
siim123

Eero kirjutas:Ise käisin ka bjuutil. Tsillisini Petsiga (Black66) ringi. Olin seal laupäeva lõunast kruiisi lõpuni. Kiirendusele ei viitsinud minna.
Kruiisi ajal vahetasime tee ääres Monte Carlo tagaratast, mis pauguga lõhki läks. :D

Eero
Kui sa olid see sinises tüüp keda ma arvatavasti Peetri kõrval nägin siis ma vist nägingi teid :lol:
kaaliumkloriid

Näitusel ei käinud, kuid kiirendusele sai kusagil kella kaheks jõutud. Vihm tegi muidugi tubli töö.
punase pidurisadula gäng
Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero »

siim123 kirjutas:
Eero kirjutas:Ise käisin ka bjuutil. Tsillisini Petsiga (Black66) ringi. Olin seal laupäeva lõunast kruiisi lõpuni. Kiirendusele ei viitsinud minna.

Eero
Kui sa olid see sinises tüüp keda ma arvatavasti Peetri kõrval nägin siis ma vist nägingi teid :lol:
Laupäeval olin "I'm a TOP MODEL builder". :roll:
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng
Rolverts

Postitus Postitas Rolverts »

Vasta