Vaba Teema II

Moderaator: Juhtkond

Vasta
hardstar

Re: Vaba Teema II

Postitus Postitas hardstar »

Oskab keegi öelda, kas tegutseb veel too Kullo hobipood vms millest siin foorumis varasemalt juttu tehtud on?
Ise sinna kordagi sattunud pole ja neti abiga ka just ülemäära palju targemaks ei saanud.
Palju Eestis üldse enam poode leida võib kus mudeleid ja tarvikuid müüakse? Hobimaailma ja Euromekka poega olen kursis.
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann »

hardstar kirjutas: 24 Sept 2020, 23:56 Oskab keegi öelda, kas tegutseb veel too Kullo hobipood vms millest siin foorumis varasemalt juttu tehtud on?
Ise sinna kordagi sattunud pole ja neti abiga ka just ülemäära palju targemaks ei saanud.
Palju Eestis üldse enam poode leida võib kus mudeleid ja tarvikuid müüakse? Hobimaailma ja Euromekka poega olen kursis.
Kullo pood on ja ei ole ka. Kullos ei asu enam mitu aastat.
Mudelspordi OÜ
Magasini 24,
mudelipood.ee
Tasub ise kodulehelt vaadata või helistada ja uurida, mis ajal nad lahti on, sest minuteada veab seda Mait Murumäe oma "vabast ajast."

Lisaks Mekale ehk Atrioola-le ja Hobimaailmale (Roccas ja Ülemisetel) on veel ka Modelsshop.eu ehl hobby models oü. Laki tänaval. nende valikus on 1/72 ja ja 1/43 vene veokite ja busside KIT-e, mida nad ise maale toovad. Mingeid mõtteid on vist ka Zvezda mudeleid tooma hakata.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!
DR1FT

Postitus Postitas DR1FT »

Teretere. Ehk keegi mäletab veel :D Vaatan, et ikka vanu "minu aja" olijaid ka veel siin (u 10a tagasi)

Ei ole ma mudelismi unustanud kuid unarusse on jäämud tõesti.
Küll aga on mul valmis- ning poolikud mudelid kenasti karpides koos juppidega et need ikkagi üks hetk valmis teha.

Ükspäev jalutasin kas äkki Ülemiste või kuskil poes ning hobipoes nägin tervet hunnikut põnevaid kokkupandavaid. Ükspäev ma sinna tagasi lähen ja miskit põnevat kaasa haaran. Eks hoian kursis. Pooleli asjad ikka ei jää :D
:worship:

Oskab keegi öelda kas Audi Coupe (B3-B4), A4 B5, B7 ning B8 mudeleid ka mõni firma teeb?

Couped sai kunagi isegi otsitud kuid leidsin vaid B3 sedaani. Hakkasin sellest ise kupeed tegema kuid see läks nii nagu ta läks :D
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.
Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Plastikuna pole neist endiselt midagi saada. B3 sedaan 90 ninaga vist ainus. Sellest saad jälle midagi voolima hakata. :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng
DR1FT

Postitus Postitas DR1FT »

Seda ma kartsin.
Eks vaatame mis saama hakkab :D
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.
hardstar

Postitus Postitas hardstar »

Olen ma ainus või kellelgi veel miski jama piltide lisamisega foorumisse?
Vasta