Vaba Teema II

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Kunagi ostsin minifreesi Handymanist, PowerCraft vms oli tootjaks.
Aastaid 5-6 tagasi pakun oli see vast.

Alguses tundus asi aus ja sai kasutatud üksjagu, mingi aja pärast ostis Eero teise samasuguse veel.
Siis mingi hetk kadus otsene vajadus freesi järele ära ning väga ei kasutanud kumbagi, enda omal põles mähis maha, õnnestus saada üks frees varuosadeks, millel olid harjad läbi aga sisu muus osas ok, vahetasin siis sisu ära ning kestis veel mõnda aega. Nüüdseks on asi niikaugele arenenud, et minu omal kõigub pööre nagu ma ei tea mis asi, madalatel pööretel kiilub kinni, harjad ok. Eero omal oli kah midagi viga, äkki lüliti ei töödanud. Kahest saab ehk veel ühe töötava kokku. Maksid tol ajal 300eek tükk aga üldiselt ütlen päris ausalt, et praegu läheks ostaks 50€ eest Boschi freesi, kui 20€ eest mingi Powercrafti, mille aktiivsemal kasutamisel võid ilmselt 2 aasta pärast prügikasti lennutada kui mitte varem.

Enamus aega seisnud ning kasutust saanud minimaalselt.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng
mctainas

Postitus Postitas mctainas »

Ostsin samuti powercraft minifreesi mingi 2 aastat tagasi ja juba pool aastat pärast ostu 1-2 kiirusel ei jõua käima vedada.
Maailmakaardi peal ehitajate gäng
krew

Postitus Postitas krew »

:P
Pilt
R.X
Moderaator

Postitus Postitas R.X »

R.X kirjutas:Mul on absull kõik pakid tulnud 2 nädalat. Päev siia-sinna on kõikumisi olnud aga muidu jah, 2 nädalat. Hetkelgi ootan S13 Silviat.... See nädal peaks jõudma.
Käes!

Krt, veljed mis planeerisin alla panna, on liiga suured. Leidsin varudest teised veljed ka aga neil rehvid liiga paksud. Keegi saaks rehvid ära stretchida kui saadaks postiga? Teen varsti mudelist teema ka :D
We all die. The goal isn't to live forever, the goal is to create something that will. - Tupac Amaru Shakur
minimees

Postitus Postitas minimees »

Reaalselt saad ise ka ju ;) akutrell on? paned rehvi otsa ja lased ääred liivapaveriga nah**i :)
minimees

Saigi siis lõpetatud :)
siim123

Postitus Postitas siim123 »

Tore näha et inimesed ikka vaikselt nokitsevad mudelite kallal, Tamm vist nolifeb eriti :lol: . Minul lugemine sassis juba palju tal neid mudeleid käsil ja palju lõpetatud.
Ise olen niipalju teind, et sätin vaikselt juppe värvimiseks valmis, tõenäoliselt see nädalivahetus ei värvi(jaanipäiv) seega saab asja rahulikult võtta.
Timeline

Postitus Postitas Timeline »

siim123 kirjutas:Tore näha et inimesed ikka vaikselt nokitsevad mudelite kallal, Tamm vist nolifeb eriti :lol: . Minul lugemine sassis juba palju tal neid mudeleid käsil ja palju lõpetatud.
Ise olen niipalju teind, et sätin vaikselt juppe värvimiseks valmis, tõenäoliselt see nädalivahetus ei värvi(jaanipäiv) seega saab asja rahulikult võtta.
No suvi käes, kõigil nüüd aega :D
Tamm85

Postitus Postitas Tamm85 »

Just, aega nüüd on :)

siim : präegu ehitan päris usinasti jah, aga nüüd tuleb jaanipäev ja peale seda ära soome tööle. Lugesin kokku,mul on 9 poolikut mudelit + rekka ja käru,ehk siis 11 poolikut ja valmis mudeleid on 8 :lol:
minimees

Head jaani sõbrad !!! :)

Vaadake videot ka ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-ji3CDiCxOo
siim123

Pold siin mingit jaanipäeva, ladistas vihma päiv läbi :D
Korra vihm lakkas siis sai tavaari liha tehtud käbe ja siis tuppa varju tagasi *KHM*limonaadi jooma *KHM* aga muidu pool päeva värvisin omal Oldsmobile juppe, aega oli koguni niipalju et sai suhtkoht kõik välja arvatud interjöör ja kere värvitud :lol: .

Nüüd vähemalt noktisemist on õhtuti, katsun midagi postitada teemasse ka.

PS! See laul on mul telefonihelin jõuludest saadik olnd:
http://www.youtube.com/watch?v=mX97wSdyQH4
krew

Postitus Postitas krew »

Enda jaanipäev kulges ikka nagu alati on kulgenud. rängalt jooki ja kaklust, ise pole kätsi vend, aga teised küll madistasid. :D Hommikul taheti meie bussi ja tuuri lasta, aga sõber magas bussi kuudis ja sattus tüüpidele peale, kui nood bussi peenestasid ja tahtsid ära sõita. 3 telefoni ja sitaks raha lastui ka uugama bussist :(
Pilt
minimees

Ehk siis super jaanipäev :lol: :lol:
krew

Postitus Postitas krew »

:D
Pilt
siim123

Hah aru ma ei saa kus ikka inimestel juhtub, ise Lemmes oma 3x vähemalt ööbind ja igalpool mujal tolknend aga no mitte pole elu jooksul ühtegi vargust üle eland :lol:
Vasta