Vaba Teema II

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Re: Vaba Teema II

Postitus Postitas simmtann » 17 Mär 2019, 23:21

Kaido kirjutas:
17 Mär 2019, 17:06
eeee....Teab keegi, millega tegu?
Pilt
Teab :D

Suurem osa infost on plakatil kirjas, a kui keegi soovib enda töid välja tuua, siis võtame lahkesti vastu.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
6em

Postitus Postitas 6em » 25 Apr 2019, 16:45

Kuna mujalt abi ei saanud, siis kas mõni admin reageeriks murele. Privaatsõnumid jäävad väljasaadetavate sõnumite kausta ja edasi ei lähe. Sisse sõnumid tulevad ilusti.

Ettetänades
Karl

hardstar

Postitus Postitas hardstar » 08 Veebr 2020, 18:48

Tervitus, sattusin üle pika aja foorumit külastama ja tekkis küsimus, et kas keegi veel mudeleid ka ehitab? Kuidagi jube vaikseks on siin jäänud.

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 17 Veebr 2020, 16:40

Tere!

Ehitada pole tükk aga jõudnud aga aeg-ajalt ikka käin karpidesse piilumas ja mõtteid mõlgutamas.
Aga see ei tähenda, et üldse midagi ei toimuks. Hetkel läheb kogu vaba aeg ühele teisele mudelitega seotud tegevusele. Sellest tegevusest saab äkki selle aasta Minimaailmal täpsemalt rääkida.

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng

hardstar

Postitus Postitas hardstar » 17 Veebr 2020, 23:14

Minimaailma katsuks isegi see aasta külastada. Muidu sai vahepeal üle umbes 8 (vist) aasta võetud 2 bmw mudelit ette ja neid õhtuti õlle kõrvale nokitsetud, muidugi ka värve ja tarvikuid uuesti kokku ostetud.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 18 Veebr 2020, 09:47

Ma sellest vastuste merest, mis siin vaba teemat uputab, ei teeks veel täiesti lõplike järeldusi. Eks neid nokkijaid ikka leidub, aga kirjutama on maru laisad kõik :) Ma ise pole plastiku karpi juba päris pikka aega piilunud, aga mudelitega ikka mängin. Viimasel ajal on 1/43 ralli teemat omajagu sisse visanud ja eks värvima-lakkima-kleepsutama ja puuduvaid vidinaid ise reprodutseerima peab nendegi juures.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 18 Veebr 2020, 20:24

Erinevalt siin eelkirjutajatest, kes on vaid karpide nuusutamise ja kaante avamiseni jõudnud, võin uhkusega teatada, et olen ise ühe plastikmudeli isegi vahepeal kokku saanud. Lisaks olen paar korda vahepeal sattunud Hobimaailma poodi, kust on härraste sõnul päris mitu autot ära ostetud. Ainult kahju on sellest, et tulevikus kusagil neid ilmselt ei eksponeerita.

Ahjaa - Tanel, militaristide lehel märkasin fotosid ühest üsna rääbakas seisust BMW-st. Oskad selle kohta midagi täpsemat öelda?

Kaido

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 18 Veebr 2020, 21:00

Natuke oskaks, aga see ei ole minu leiutis. Aga üks vägev atribuut saab tema ükspäev olema kindlasti.

Vasta