Kuidas teha keevisõmblust

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Daffy

Kuidas teha keevisõmblust

Postitus Postitas Daffy » 18 Sept 2007, 21:34

Kõigepealt läheb vaja süstalt, nõela, humbroli pahtlit, revelli liimi ja pulka millega segada seda möksi kokku.
Pilt
Kõigepealt lõika nõel nii pikaks kui sulle endale mugavam tundub
Pilt
Pilt
Siis pane natukene pahtlit süstlasse
Pilt
Ja lisa siis liimi. Liimi võid hiljem lisada kui ei saanud piisavalt vedel "möks" samuti võid lisada pahtlit.
Pilt
Seejärel sega kõik ilusti kokku ühtlaseks massiks.
Pilt
Mina tegin hetkel ainult natukene aga te võite ka terve süstlatäie seda kraami korraga kokku segada.
Pilt
Siis pigistan seda "möksi" peene joana kahe plaadi liitekohta või ükskõik kuhu, kuhu aga tahad.
Pilt
Oota mõni minut, seni kuni pahtel noaotsa külge enam ei jää ja hakka aga vajutama jälgi. Soovitan kasutada ümardatud noaotsa sest nii tuleb loomulikum see jälg.
Pilt
Selline sai minu esimene keevisõmblus aga see kh ainult proov. Järgmised tulevad kindlalt paremad.
Pilt

Loodan et tegin arusaadava õpetuse. Küsige kui midagi arusaamatuks jäi või lisage omapoolseid häid nippe.

Tarvo :D

EDIT: Leidsin sarnase õpetuse miltaar.net´ist aga ei suutnud hiljem enam üles leida. Seega ei jäänud muud üle kui teha enda versioon.

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 20 Sept 2007, 20:56

kas nii ei saaks äkki, et kui süstlaga seda mõksi lased, siis niimoodi järk-järgult, mitte järjest, noh ma ei osa nagu eriti täpselt seletada, aga lased siukse suurusega täpid(või kühmud, ma ei leidnud sobivat sõna :oops: ) külg-külje kõrvale nagu vaja.

Daffy

Re: Kuidas teha keevisõmblust

Postitus Postitas Daffy » 20 Sept 2007, 21:40

Võib nii kh proovida aga nagu ma juba ütlesin...
Daffy kirjutas:Selline sai minu esimene keevisõmblus aga see kh ainult proov. Järgmised tulevad kindlalt paremad.

Vasta