Dioraam OIF Bagdad

Moderaator: Juhtkond

Daffy

Postitus Postitas Daffy » 27 Nov 2007, 21:07

Väga lahe.
Panin tähele et kuulipildujat käes hoidev sõdur on ilgelt suure nätsu sisse astunud. :lol: (see vist selleks et teda püsti hoida)
Tubi töö.
Jõudu edaspidiseks ja vaata et ikka ruttu valmis teed. Tahaks juba lõpptulemust näha.

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 27 Nov 2007, 21:39

See jah,selleks...Aga kui natuke vasakule mõelda....Kuidas kurat ta saaks selle sealt ära kraapida??!?! :lol:
Nii veel pilte ;)
LAV-25
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Torni taha "kasti" läheb igasugust kila-kola,praegu on see seal lihtsalt eksperimenteerimiseks ;)
Pilt
Propeller TANKIL?!?!? Aga muidugi! 8)
Pilt

Nii....Ja see teine "teaser" :twisted:
Pilt

Marek.

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 28 Nov 2007, 15:54

skeletondude kirjutas: Propeller TANKIL?!?!? Aga muidugi! 8)
Pilt
Marek.
Tegemist peaks sel juhul olema veekindla tankiga, millega saab ka vees "sulistada".

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 28 Nov 2007, 16:24

Seda ma tean,lihtsalt ütlesin...Tegelikult ta ei ole veekindel,alt on jah,aga torni juures ei ole ta midagi veekindel. ;)

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 28 Nov 2007, 16:33

skeletondude kirjutas:Seda ma tean,lihtsalt ütlesin...Tegelikult ta ei ole veekindel,alt on jah,aga torni juures ei ole ta midagi veekindel. ;)
Nojah, ülevalt pole vajagi, ega, kui veekogu tahetakse läbida, siis pole allveetanki vaja. Sellel tangil pool kere jääb pinnale :lol: .

realystic
Site Admin

Postitus Postitas realystic » 28 Nov 2007, 16:36

siim123 kirjutas:
skeletondude kirjutas:Seda ma tean,lihtsalt ütlesin...Tegelikult ta ei ole veekindel,alt on jah,aga torni juures ei ole ta midagi veekindel. ;)
Nojah, ülevalt pole vajagi, ega, kui veekogu tahetakse läbida, siis pole allveetanki vaja. Sellel tangil pool kere jääb pinnale :lol: .

Täitsa haige kui lolli juttu sa ajad, sa seda ikka tead, et sellega läbitakse sügavaid veekogusi ka, ja mitte põhjast ei minda läbi, vaid asi ulbib pinnal nagu paat, edasi lükkavad teda need sõukruvid, vb mingil määral ka rattad. :roll:

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 28 Nov 2007, 16:39

realystic kirjutas:
siim123 kirjutas:

Täitsa haige kui lolli juttu sa ajad, sa seda ikka tead, et sellega läbitakse sügavaid veekogusi ka, ja mitte põhjast ei minda läbi, vaid asi ulbib pinnal nagu paat, edasi lükkavad teda need sõukruvid, vb mingil määral ka rattad. :roll:
Ei noh, ma mõtlesingi, et nagu paat. Mitte ei lähe tervenisti veealla nagu oleks mingi "allveetank", sellepärast ei peagi terve kere veekindel olema, ainult alumine kereosa.

realystic
Site Admin

Postitus Postitas realystic » 28 Nov 2007, 16:41

No mis mõte sellel on, igaüks saab sellest ise aru, sa ei pea mainima seda, et tark välja paista :shock:

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 28 Nov 2007, 17:27

realystic kirjutas:No mis mõte sellel on, igaüks saab sellest ise aru, sa ei pea mainima seda, et tark välja paista :shock:
Okei,ei targuta enam
Kui see oli minu pihta suunatud?
Viimati muutis skeletondude, 28 Nov 2007, 17:28, muudetud 1 kord kokku.

Tsiknat

Postitus Postitas Tsiknat » 28 Nov 2007, 17:27

Tegelikult see allveetanki jutt väga udu ei olegi.Enamus vene tankidest on suutelised läbima kuni viie meetri sügavuse veekogu.Selleks tehakse umbes 10-15 minutit seadistamist.

Tom

realystic
Site Admin

Postitus Postitas realystic » 28 Nov 2007, 19:43

skeletondude kirjutas:
realystic kirjutas:No mis mõte sellel on, igaüks saab sellest ise aru, sa ei pea mainima seda, et tark välja paista :shock:
Okei,ei targuta enam
Kui see oli minu pihta suunatud?
Ei, see oli siim123 pihta :roll:

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 12 Dets 2007, 20:07

Terv!
Uuendan siis seda teemat üle pika aja. ;)
See nädalavahetus tegin ka paar pilti M113-est,
Interjööri värv pole tegelikult täiesti valge,ta on valge/rohekas. :wink:

Pilt
Pilt
Pilt
Panin ka mootori niisama sisse
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Sõdur peab limonaadi ka jooma ;)
Pilt
Istmekatted läigivad mõnes kohas räigelt,aga pärast kannan natuke mattlakki peale ja ongi asi lahendatud.
Seniks kõik.
Marek

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 19 Mär 2008, 14:34

Niisiis, tõestamaks, et ma seda projekti pole maha jätnud :wink: :
Saaga läheb edasi:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Mees kes maas lamab, on tegelikult istukil, teda veab tema selja taga olev mees.

Marek

Kasutaja avatar
Gustav

Postitus Postitas Gustav » 20 Mär 2008, 12:38

Väga lahe. :P

Vasta