renault magnum 1/24 italeri

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 20 Veebr 2011, 14:48

Kuigi kohe ei plaani mudeliga möllama hakata, tegin näiteks ilukilpide jaoks silikoonvormi valmis. Peab seda treileri varianti veidi seedima ka. Tegelikult ei ole mul peale paari foto suurt materjali ka praegu.

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

minimees

Postitus Postitas minimees » 26 Veebr 2011, 20:16

Huh, hea, et ma seda ei ostnud :oops:

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 29 Veebr 2012, 00:21

Mingil hetkel otsustasin, et vaatan, mis värvi alt välja tuleb. Torusiil aga seda mitmeid kuid kuivanud spreivärvi lahti ei võtnud. Esivõrel vähemalt mitte. Leotasin vast mingi paar nädalat kokku. Kraapida tundus ilge piin. Lõpuks läksin väga jõhkra meetodi peale - Lasin kogu kupatuse üle ming suvalise autolakiga, mis on siiani mul kõik alusvärvid üles sulatanud. Ujutasin detaili korralikult üle ja nühkisin paberiga pealmise värvikihi maha. Tegin nii umbes 4-5 korda, kuni plastik oli enamväem väljas. Selline meetod aga ei mõjunud kuigi hästi ka plastiku pealmisele pinnale, seega käisin kogu asja pärast veel liivapaberiga üle + siis lauspahtel ja uuesti liivapaber. Nüüd oli ml detail, millele sain hakata kuju ja jooni andma. Umbes 3-4 pahtlikihti ja üks paks krunt hiljem :

Pilt

Tööd on veel kõvasti. Põhimõtteliselt kõik kabiinidetailid saavad sama osaliseks. v.a. siis see autolakiga möllamine, nad ei ole nii hullud, aga kõik pinnad on krobelised ja rikutud. Ise mõtlen küll, et oli nüüd vaja seda sitta, aga kui juba alustasin, siis enam pooleli ka ei jäta!

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 13 Mär 2012, 09:39

Olen taas kodus tagasi ja paar nädalat foorumeid kollitamas :D
Väga suure väljakutse oled endale võtnud, kuigi tegu Magnumiga, mida ise küll ette ei võtaks :D
Kahju on ka sellest, et eelmine "konstruktor" endale ilmselgelt liiga suure tüki võtnud on- veokaid peaks kokku panema need, kellel veokate vastu mingigi huvi on.
Kiidan sinu visadust ja tahtmist asi korda teha :)
Mis aga madalasse rehvi puutub, siis neid on ju KFSi valikus täitsa olemas, hinnaga esisillale 6.5GBP ja veosillale hinnaga 8GBP.
Pilt
Pilt

Vasta