Renault AE 500 Magnum

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
RaikoJ

Renault AE 500 Magnum

Postitus Postitas RaikoJ » 15 Apr 2013, 21:51

Tere,

Töölauale nokitsemiseks on võetud uus projekt, milleks seekord üks ägedamaid ja veidramaid Euroopa masinaid üldse, eriti seda aastal 1990. Ilma mootori kühmuta sile põrand, oluliselt suurem kabiin teistest veokitest, kõik on plastmassist välja arvatud kaks istet ja voodit, mis kaetud riidega, igati vahva masin. Mudeli tellisin Peetrilt spetsiaalselt algusaasta oma, sest edaspidised aastakäigud pole enam nii atraktiivsed ja arhailised, "esimene ja teine facelift siis". Kokku mudel väga hästi ei istu aga üritan hakkama saada, ning loodetavasti tuleb lõpptulemus selline, nagu plaanitud !

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Raiko.
热情的建设者

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 16 Apr 2013, 08:09

Algus tundub taaskord paljulubav.
Remontimise poolelt pidi Magnum aga olema üks jaburamaid asju, mis leiutatud.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Apr 2013, 08:44

Mul on kõik asjad paljulubavad :D Magnus muidugi nii äge ja hea, kui 141 ei saa, kuid ummamuudu saab ta olema siiski :wink:

Võimalik jah, et ühed lootusetumad asjad võivad olla need enne 2000 aastat Magnused, kui meenutada rääkivat Renault 25, mis õiendas koguaeg sinuga, et kõik on peetis. Täpselt ei mäleta aga umbes 2001 läks Renault Volvo alla ja sellest alates võiks eeldada, et olukord läks paremaks :roll: Samas ei tea ma, kui hea see Volvogi on.

Raiko.
热情的建设者

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 22 Apr 2013, 00:26

Mõningane areng.

Pilt
Pilt
Pilt
热情的建设者

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 22 Apr 2013, 00:31

Näeb nii värdjas välja, et kohe päris äge.
See esimese otsa Magnum oli ikka jubeda välimusega auto. Kuigi seest ülimugav, on olnud au selles peletises istuda. :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 22 Apr 2013, 00:49

Black66 kirjutas:Näeb nii värdjas välja, et kohe päris äge. :D
Vot sellepärast seda masinat vaja oligi :) Tegelikult on olemas Magnusest ka facelift mudel, millel on väikeste muudatustega vana moll aga salong on uus, kuid see pole pooltki nii äge. Mugavuse osas ei oska ma kaasa rääkida, kuid rõvedalt ruumikas on ta kindlasti. Mudelina on ta muidugi hulka laiem, kui Scaniad, ei teagi, kas see just õige on, kuid 1cm on ta julgelt Sanjadest laiem :roll:
热情的建设者

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 22 Apr 2013, 23:49

Ma küll rekkadest kellagi ei jaga aga magnumid on minuarust kõige ilusamad rekkad eesti teedel :D Okei uus Mersu Actros meeldib ka

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 23 Apr 2013, 18:52

siim123 kirjutas:Ma küll rekkadest kellagi ei jaga aga magnumid on minuarust kõige ilusamad rekkad eesti teedel :D Okei uus Mersu Actros meeldib ka
Ja eks peale Actros mp4 ehk midagi veel :) Muidugi Magnus ja Actros on nagu siga ja kägu, sellest ma järeldan, et sulle meeldivad asjad äärmusest äärmusesse, mis on iseenesest tore. Mina muidugi Magnuses ei leia mitte midagi ilusat, kohe täitsa null, kuid omapära on küll ja veel. Ma ise leian, et ta on kindlasti üks ägedamaid ja omapärasemaid masinaid euroopa teedel üleüldse :)
热情的建设者

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 23 Apr 2013, 23:41

Mulle iseenesest meeldib tahumatu/robustse olemisega asjad. Vana Zil on ka ilusam minu silmis kui enamus uusi asju.

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 24 Apr 2013, 00:05

Ma olen sinuga Siim täitsa nõus, ka mulle meeldivad veidrad asjad ja kohati väga. Kas nende asjade kohta just ilus saab öelda, see on iseasi :) Näiteks Gaz 66 on ju eriti vahva masin, mulle väga meeldib ja ta on kordades parem silmale vaadata, kui Iveco Stralis või Renault Premium. Omaks isegi teda, kui ressurssi oleks, kuid ilusaks ma teda ei pea, pigem rõvedalt ägedaks, nii et ta muutub juba armsaks :wink: Oluline on see, et on väheseid, kellele meeldivad erilised ja veidrad asjad ja selle üle on mul siiras heameel !

Raiko.
热情的建设者

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 05 Mai 2013, 13:04

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
热情的建设者

Anti

Postitus Postitas Anti » 05 Mai 2013, 15:12

siim123 kirjutas::lol:
x2

registreerimismärk on muidugi tilk tõrva meepotis.

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 05 Mai 2013, 17:15

Kabiini ma ei tahakski peale panna, vaid viskaks kabiini parema meelega kaugele võssa ja harjuks mõttega, et see oli ainuke õige teguviis. Kabiin sai poleerimise käigus üpriski ebameeldivalt kannatada ja loomulikult vigastusi parandades läks asi veel hullemaks,nagu ikka kipub nende asjadega olema :) Nüüd ta ongi selline õnnetu masin mul riiulis.
Piltidelt ma hakkasin alles nägema, kui kole on turbiini tulev ja turbiinist lahkuv kollektor, sellele oleks pidanud küll rõhku panema ja olekski pannud, kui oleks seda varem märganud.....lihtsalt ei tea, miks asjad mõnikord niimoodi lähevad :roll:
Numbrid on olnud mu masinatel koguaeg sellised samodelkinid, mul lihtsalt kahjuks ei ole võimalust neile nii euro tähist, kui EST kirja peale printida.
热情的建设者

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 07 Mai 2013, 08:51

Mille rattad tal all on? Või see on veel nii vanakooli Italeri, et rehvid on plastist ja kahepoolsed?
Kas minimaailmal saab avaliku presentatsiooni teha?
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Vasta