Scania LB 141

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 15 Mär 2013, 16:07

Aegu on erinevaid. Küll tärkab jälle. :wink:

Sinupoolt tehtud töö on uskumatult hea, siiani kindasti parim sinu töödest. 8)
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 15 Mär 2013, 16:21

Tõesti on muljetavaldavalt kena. Kas oled mõtelnud ka Minimaailma näitusel osalemisest?

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 15 Mär 2013, 16:35

Tänan positiivse järelkaja eest !
See hea töö nõuab palju lõivu ja närvirakke. Seda loomulikult teavad kõik, kes vähegi tulemuse nimel pingutavad.
Minimaailma osas ma ei tea, sest ega mul näitamiseks midagi ju pole :roll: . Tegelikult on ju masinad sellised pooletoobised, lohud siin ja seal, siia-sinna oleks võinud pahtlit rohkem panna jne jne. Esimese tõsise projekti jaoks on Scania 141 rahuldav aga kas just eksponeerimis vääriline, see on küsitav. Minimaailma laudadel on üldiselt piltide järgi ikka sellised siledad ja sihvakad masinad.
Ootan huviga foorumi elavnemist.

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 15 Mär 2013, 16:50

JJR kirjutas:Tänan positiivse järelkaja eest !
See hea töö nõuab palju lõivu ja närvirakke. Seda loomulikult teavad kõik, kes vähegi tulemuse nimel pingutavad.
Minimaailma osas ma ei tea, sest ega mul näitamiseks midagi ju pole :roll: . Tegelikult on ju masinad sellised pooletoobised, lohud siin ja seal, siia-sinna oleks võinud pahtlit rohkem panna jne jne. Esimese tõsise projekti jaoks on Scania 141 rahuldav aga kas just eksponeerimis vääriline, see on küsitav. Minimaailma laudadel on üldiselt piltide järgi ikka sellised siledad ja sihvakad masinad.
Ootan huviga foorumi elavnemist.
Kui sa enda vigu ise välja ei reklaami, siis vaevalt, et keegi su veokite lohkusid ja kohatist pahtlipuudust tähele paneb. Pole ka mu enda mudelid just kõige parema kvaliteediga tehtud, kuid keegi ühtegi halba sõna ei ütelnud.

Kasutaja avatar
Mossenik

Postitus Postitas Mossenik » 15 Mär 2013, 19:13

Väga ilus! Tekib kohe tahtmine omale üks selline veel kuskilt osta. Kas teil muidu on plaan need kroomist kabiini kinnitused üle värvida?

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 15 Mär 2013, 19:20

Usu mind, kui näpuga järge ajada, leiab kõigil näituse eksponaatidelt vigu.
Kindlasti ootan huviga sinu mudeleid näitusele. 8)
Pilt

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 15 Mär 2013, 22:00

Minimaailm pole kunagi "ära panemise" koht olnud. Võhik ei näe ja tark ei mölise, sõbra kallal ilkumine käib asja juurde. Kui sa ise enda "ma ei saa hakkama" kompleksidest üle suudad olla, siis oled rohkem kui oodatud enda saavutusi ka teistega jagama.

Tanelile ka Scania meeldib, uunikumid on ikkagi lahedamad, kui uued!
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 15 Mär 2013, 23:32

simmtann kirjutas:Minimaailm pole kunagi "ära panemise" koht olnud. Võhik ei näe ja tark ei mölise, sõbra kallal ilkumine käib asja juurde. Kui sa ise enda "ma ei saa hakkama" kompleksidest üle suudad olla, siis oled rohkem kui oodatud enda saavutusi ka teistega jagama.
No kuule, me kõik tahame olla paremad, kui teised, see on inimloomus ju. Ilma sellise alateadvuses aset leidva instinktita ei pingutaks me üldse millegi nimel :wink: Igatahes ei ole asi selles, et kes saab hakkama ja kus saab hakkama vaid selles, et inimeste rahulolu piir on erinev. Mõni on oma kingadega väga rahul, teine ei paneks selliseid jalgagi :roll:
Mossenik kirjutas:Väga ilus! Tekib kohe tahtmine omale üks selline veel kuskilt osta. Kas teil muidu on plaan need kroomist kabiini kinnitused üle värvida?
Alguses ma plaanisin jätta need kinnitused kroomiks, sestap nad ka raami värvimisest välja jäid. Hilisemad otsused on ikkagi värvida need kinnitused raamiga sama värvi. Hetkel olen ma lihtsalt koguaeg unustanud neid värvida :)

Igatahes ma seda minimaailma asja mõtlen tõsisemalt. Vaatama sinna pidin ma tulema nii ehk naa, samas võiks ju siis laual ka mõned enda masinad olla......ehk on uhke vaadata :)

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 18 Mär 2013, 18:00

Selline ta siis sai !

Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 18 Mär 2013, 18:03

Meeletult hea. 8)
Pilt

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 18 Mär 2013, 18:10

Päris maasikas sai teine, võrreldes eelmiste projektidega 8)

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 18 Mär 2013, 20:13

Tõesti kena. Väga puhta tööga tegemist.
Kõrvalmärkusena ütleks, et see sadul on nii puhas ja läikiv, et sinna haaget küll järgi ei paneks. :lol:
"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 18 Mär 2013, 22:08

Kusjuures kodanik Eero, tihti näituseautod üldse haaget veavad ?. Ma julgen endale võtta õiguse nimetada see masin näituseauoks :D Tegelikult aga märkab hoolikas foorumlane, et sadulas puudub igasugune haagise kinnitamiseks vajalik ava ja süsteem. Mõte oli tekitada sinna peale siis Scania logo ja kirjaga kate, mida olen ka reaalselt masinatel sadula otsas märganud.....Loomulikult ei olnud tegemist igapäevase käru vedajatega :wink:
Tore, kui meeldib !

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 19 Mär 2013, 13:13

Kui pole haagisevedaja, siis on kole kahju. Siis pean midagi muud välja mõtlema, millele üks ringraja autosid täis haage järgi panna. :lol:

Aga näituseauto nime on see Scania auga ära teeninud.
"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 19 Mär 2013, 15:57

Nonii, Raiko taas ühe pilliga " maha saanud" :):)
Ise olen muidugi totaalne fänn laiale esirehvile, seega iseenesest ei häiri :)

Mis puutub sadulasse ja näituseautodesse, siis enamus neist autodest, mis veokanäitusi ja -kogunemisi külastavad, on ka reaalselt tööd tegevad autod, kuid näitusel on ka paljudel sadulatel katted peal :)
V8

Vasta