Scania LB 141

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 19 Mär 2013, 17:39

Eero kirjutas:Kui pole haagisevedaja, siis on kole kahju. Siis pean midagi muud välja mõtlema, millele üks ringraja autosid täis haage järgi panna. :lol:
pole hullu, selle käru istutame Magnusele sappa :wink:
Aare kirjutas:
Tere Aare.
Kohe oma esimeses postis ütlesin ma välja, et tegemist on kaasaegse ja vanakooli comboga. 40a tagasi ei olnud olemas aastat 2013 ja seega ka ei saanud olla toona 2013a lahendusi. Keeruline lause. Igatahes ei oma mitte mingit tähtsust, kas toona olid olemas 385 või mitte või oskas üldse keegi nendest und näha. Täna on 385 turul täiesti vabalt saadaval ja see 141 on auto tänapäevas oma uue ja vana ajastu lahendustega. Kui me veel peatume ajas, mil 141 oli uus auto, siis tegelikult on nüansse palju, mis toona oli teisiti. Näiteks katusele viiv redel asus üldiselt ikkagi kohe ukse taga, sest nii oli mugav kohe katusele ronida. See kabiini tagaosas asuv redel on ikkagi rohkem aksessuaar. Samuti ka värvitoonid oli ju hoopis teised :wink:

Mis puutub sadula kotti, siis see ei tulnud päris selline, nagu ma lootsin. Eks järgmine kord püüan rohkem ja ehk saab ka läbi arvuti ekraani seda paremini tuvastada :D

Raiko.

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 19 Mär 2013, 19:21

Nagu ütlesin, siis ma absoluutselt ei kritiseeri seda, kuidas sul see välja kukkus, seda võib ju ka nii võtta, et päriselus restaureeritakse ka aastal 2013 nii 0-, 1-, 2- kui ka kolmanda seeria autosid ning see võimaldab ka pärisautol kasutada laiu velgesid, LED-tulesid kui ka kõike muud tänapäeval saadaolevat :P
V8

Vasta