Scania T164 580

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 25 Okt 2012, 18:10

Võta minuga ühendust, mida täpsemalt vaja on ja tellime ära. Raikole olen siiani suutnud kõik hankida, mille vastu tal huvi on ja hetkelgi tema poole natukene kraami liikumas. :wink:
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 26 Okt 2012, 08:45

Tere Aare. Rõõm sind ka siin toimetamas jälle näha. Vahepeal olid peidus kuskil urus nagu minagi :) Ma tõden, et vaatasin ma neid torpedosid,mis ma vaatasin ja ma ei suutnud teda näha 6x4 sillaskeemiga. Torpedo ise on juba selline maru veider masin ja seda enam, et mina tegin endale veel neljanda seeria, siis olgu ta juba täiega friik mul riiulis :D Järgmine mudel saab mul olema 6x4 ja tänu Peetrile, saab selleks olema "almighty longline", saad isegi aru Aare, millega tegu :wink: Samas on ka üks tellimus abikaasalt ja see saab olema kõige jaburama sillaskeemiga 6x2/4 :D Sellest loomulikult siis, kui selleni jõuan. Muidugi on kõik masinad jätkuvalt sadulad.

Aga suure huviga ootame," kindlasti on meid rohkem, kui pelgalt mina ", sinu uusi tegemisi. Peetri poole pöördudes saad kõik seeriad ja variandid, mis olemas on ja mida soovid, ilusti endale töölauale :)

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 27 Okt 2012, 18:01

:D
Mis veokatesse puutub, siis käisin eile Tallinnas Scania esinduses "oma" uut pilli vaatamas- lisaks mu kapi peal olevatele Scaniatele saan ma ka päriselus istumise alla uhiuue Scania R560 6x2 (ainuõige sillaskeem :D),
Aga Black66 (nagu aru saan, on su pärisnimi Peeter :)), saadan sulle paar linki Italeri valikust, siis ega väga palju variante polegi- uus Scania R620 Dark Diamond nagu seni viimane ning uus R730 The Griffin. Siis on ehk jõuluaeg ka uut teemat minu poolt oodata :D

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 27 Okt 2012, 18:04

Justnimelt mina see olen.
Saada mulle privaatsõnumiga lingid masinatest mida soovid ja ütlen sulle hinnad, millega kätte saan. Siis saame ära tellida. :)

Peeter
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 27 Okt 2012, 18:23

Raiko, sa ütlesid, et sinu meelest on Torpedo siuke...eee...kummaline :D
Eks see siuke maitse asi ole :)
Mina- nagu sa tead- vähemaga kui 3-teljeline ei lepi, kusjuures selle puhul vaid 6x2 või 6x4, absoluutselt ei sobi ka näiteks 6x2/4.
Aga toon sulle võrdluseks paar pilti 4x2 vs 6x2, kuigi sa kindlasti oled neid vaadanud ja võrrelnud :P
Pilt
Pilt

A nagu öeldud- kellele ema, kellele tütar :)
Vähemalt palun ära Longline'i 4x2 veoskeemiga tee, see on juba küll sõna otseses mõttes kole. Olen näinud 4x2 Longline'i- tõsi küll, pildilt, kuid tõesti...see ei kannata kriitikat...
Muuseas, oletan, et need jupid, mis sinu poole liiguvad, ongi Longline'i katus ja muu säärane :)

Või mõtled äkki hoopis sellise Longline'i peale :)
Pilt

Muidugi kõige ilusam ja süngem Longline, mida ma elu jooksul olen näinud, on see (oma silmaga nähtud, muuseas ka:))
Pilt

Huhh, pikk jutt sai :D

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 28 Okt 2012, 11:03

Hommik,

Eks see asi täpselt olegi,"kellele ema, kellele tütar", mina seekord siis valisin ema :) Neid torpedosid on mul arvutisse salvestatud paksude raamatutena, et asi iikka täpselt selline tuleks/tuli, nagu ma tahtsin. Järgmisele projektile mõeldes, siis tõesti asjad, mis minuni liiguvad ja eeldatavasti järgmine nädal kohale võiksid jõuda, on longline jubinad ja kõige võimsama mootoriga Scania. Päris hea komplekt või mis .... :wink: :) . Loomulikult ei tule longline 4x2 sillaskeemiga, ikka pesuehtne 6x4 tuleb ja ilma ninata. Torpedo longline jaoks olen ma veel liiga noor ja arg :D

Scania, mille sa nüüd endale istumise alla saad, sellest ma eeldan leida mingil hetkel V8 foorumist sisukamaid pilte :)

Edu.

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 28 Okt 2012, 13:43

Kindlasti näed, reedel ma nägin ise ka seda suht põgusalt- läksin Scaniasse, auto oli seal ja kohe läks ka :D Sinine R500, millega ma senini nüüd poolteist kuud sõitsin (muuseas ka tutikana sain istumise alla :D), on sulle juba kindlasti tuttav :)

Aga jääme siin foorumis sinu uuendusi ootama, arvatavasti tuleb minu uus teema jõulude paiku, kui kõik sujub, seega sellega peab veits ootama :)

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 28 Okt 2012, 14:37

Sinist R-i tean ikka, saab teine ju kuu pildiks :)

Täna oli ilma, täna oli natuke aega ja täna oli mõnus õues olla. Ajasin looma välja ja sundisin piltidel poseerima, ise jäin tulemusega rahule, loodetavasti teie ka. PIldid lisan galeriisse :wink:
Pilt

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 28 Okt 2012, 17:45

:D

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 28 Okt 2012, 18:12

Kroomitud on nii esistange, kui ka sirm. Stange tuli mingitel teadmata asjaoludel oluliselt parem. Kroomisin ta Peetrilt soetatud imepulbri abil...tuleb tõdeda, et toimib, kuid on väga õrn.
Kleepsude kohta sa Aare kunagi muideks juba küsisid :) Kleebiseid teen ma ise väikese printeri abil

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 28 Okt 2012, 19:23

Kleepsude kohta tõesti küsisin, kuid mõtlesin, et oled mingi uue mooduse leidnud :D See kroompulber- olen seda juutuubist näinud ja tulemus on sealt nähtuna küll hea :)

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 28 Okt 2012, 20:53

Nagu öeldakse, milleks toimivaid lahendusi muuta :) Kleepse teen endistviisi vanamoodi. Kroompulber on minusugust tagasihoidlikku ehitajat siiani edukalt rahuldanud. Pulber võiks küll pinnale jääda tugevamalt ja olla mitte nii tundlik igasugustele kokkupuudetele. tasakaalukalt toimetades saab tulemuse, millist vaja. Soovitan.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 29 Okt 2012, 10:16

Kindlasti mitte minu lemmik auto, kuid vaieldamatult on tegu huvitava eksemplariga. Hästi teostatud ning kindla visiooni järgi ehitatud. Kas kunagi plaanid mõne vanema Scania ka ehitada?

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 31 Okt 2012, 09:30

Visioon peab olema, muidu need imelikud tuuning projektid valmis ei saa :) Sihikindlus viib sihile või kuidas see oligi. T164 oli mul peas valmis juba siis, kui ma ehitasin veel 002 JJR-i ja ma ei liialda, kui ma ütlen, et T164 tuli 90% ulatuses selline, milline ta vaimusilmas oli.
Kindlasti ma tahan ehitada vanemaid masinaid, hetkel on kaks projekti soolas ja siis on ehk õige aeg hakata ajas tagasi liikuma. Esimene variant on liikuda seeriate kaupa: 143, 142, 141. Teine variant on kohe hakata hammustama suurt tükki ja võtta lauale 141 ja saata ta valminuna riiulisse umbes sellisena.
Pilt

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 31 Okt 2012, 10:13

Seda viimast jään kindlasti sinu "sulest" ootama!
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Vasta