Scania R620 Type I

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 06 Nov 2011, 20:23

Väga osavad näpukesed!
Selliseid oleks kasulik omada igal mudelistil.

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

minimees

Postitus Postitas minimees » 06 Nov 2011, 21:16

Väga kena ! :) 8)

Kasutaja avatar
krew

Postitus Postitas krew » 06 Nov 2011, 21:31

Kust sa sellist vinget võre materjali said ? Muidu väga vinge võre ! :wink:
Pilt

minimees

Postitus Postitas minimees » 06 Nov 2011, 21:38

Mul oli samasugust võred kunagi :D Sain mingilt cd hoidjalt selle :)

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 07 Nov 2011, 19:02

seda võrku ostsin ma kullost, ühe siinse foorumikasutaja juhtlõnga järgi, ise ma poleks osanud sinna minnagi sellist asja otsima. tegemist on mingi "aluminium mesh`ga, mis on siis mõeldud autodele roosteaukude katmiseks, likvideerimiseks või milleks iganes, seega usun, et seda saab igast asisemast autopoest ka.
TO Aare: ma vaatasin jah su KFS-st tellituda raudasid ja kui ma aus olen, siis ei osanud ma neid sinu lipulaeval ees näha, samas aga ei tea ma, millised need õiged rauad üleüldse on, endale ma tegin sellised, nagu mulle meeldivad ja kui netis tuhnida, siis on variante raudadest ikka väga palju, poleks paha, kui sa mainiksid, et millised need õiged on. materjal, millest ma endale rauad väänasin on nelja ruutmillimeetrise ristlõikega plank juhtme soon, sellest olen ma teinud kõi erinevad rauad enda autodele, lisade toodangut pole kasutanud, sest nende kujud on eriti valed minu jaoks. väänamisega on see jama,et kahte identset detaili on suht keeruline saada ja ega ta väga teravaid nurki ei taha tõesti omandada.

Raiko.

Tsiknat

Postitus Postitas Tsiknat » 07 Nov 2011, 21:48

JJR kirjutas:materjal, millest ma endale rauad väänasin on nelja ruutmillimeetrise ristlõikega plank juhtme soon, sellest olen ma teinud kõi erinevad rauad enda autodele, lisade toodangut pole kasutanud, sest nende kujud on eriti valed minu jaoks. väänamisega on see jama,et kahte identset detaili on suht keeruline saada ja ega ta väga teravaid nurki ei taha tõesti omandada.Raiko.
Jootmistinast traat on hästi vormitav. Järve keskuses tööriistamarketis leiab seda päris mitme jämedusega.

Toomas

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 08 Nov 2011, 18:34

tegelikult on hästi vormitav ka alumiiniumtraat, mida samade parameetritega nagu vasktraati. kuna mul oli see vasktraat enda kaubiku kongist kohe võtta, siis läks seekord nii.

Kasutaja avatar
Miramax

Postitus Postitas Miramax » 10 Nov 2011, 14:17

Masina interjöör on küll vahva. Autojuhiks on vist naisterahvas, kellele meeldib selline heas mõttes valge - punane ning pehme nukumaja moodi seina, lae,-põrandapolster :wink:
Lahe veok :!:
Pilt

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 14 Nov 2011, 16:39

max, ei ole see päris nii, et aint naistele siuke tilulilu, pea enamus veokajuhte, kes tõesti hingega oma tööd teevad, kaunistavad oma pille. Mine kuskile rekkanöäitusele ja vaata, mis seal toimub- üks hullemini ära nikerdatud kui teine :)
PS. Pean silmas muidugi mujal toimuvaid, Rootsi eelkõige :P

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 15 Nov 2011, 20:24

Pilt

Kasutaja avatar
Miramax

Postitus Postitas Miramax » 18 Nov 2011, 14:49

Aare kirjutas:PS. Pean silmas muidugi mujal toimuvaid, Rootsi eelkõige :P
:lol:
Pilt

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 19 Nov 2011, 12:13

Raiko, nüüd on käes see hetk, kui pean vajalikuks sinu käest nõu küsida- nimelt- kuidas sa kleepse teed, või on sul numbrimärgid mitte-kleepsuna? Küsin, kuna kui sa oma selle teema Scaniale Rootsi numbri ette kleepisid, kiilus kinni- ei saa ju sama numbrit kahel autol olla :D

Väikse OT-na autode sisustuse teemal- pean tõdema, et Rootsi autod meeldivad mulle rohkem kui mistahes muu riigi autod, seda nii välimuse kui sisustuse osas ning põhjus selleks väga lihtne: esiteks Rootsi riik on veokajuhtide- omanike suhtes kõige tolerantsem ja eks see on ka põhjuseks, miks seal nii palju ilusaid autosid on.
Teiseks see, et ma ei tea, kuidas see enamusel rootslastel välja kukub, kuid nende autod on maitsekad- võiks lausa öelda, et vahel lausa tagasihoidlikud, aga sealjuures tõesti stiilipuhtad, soomlased kipuvad välimuse osas vahel "vinti üle keerama", sama pean ütlema taanlaste ja hollandlaste aadressil sisutuse kohta- väga tihti on selline mulje, nagu oleks vanaema tapeet ja laualina seina pandud. Vabandage väga, aga minu meelest on suht kole, kui sisustus selline kirju on- sitsid-satsid, narmastega riidest lambikuplid, lilleline sisustus, valge vana kooli rool jne...
Norrakad on ses suhtes rootslastega sarnased, kuid seal on ilusaid autosid lihtsalt vähem.

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 19 Nov 2011, 17:46

väga hea, et vesikleepsudel on identsed numbrid, see pani aju tööle ja tõi ka mingisuguse lahenduse. edaspidi hakkavad numbrimärkide numbrid jooksma vastavalt ehituse järjekorrale. loodetavasti eesrindlikumad mudelistid ei tõmba kedagi võlla, et ma kasutan kleepse, mitte vesikleepse, soovikohaste vesikleepsude hankimine on teadagi kuidas....... kleebiseid teen mina siis sellise masinaga.

Pilt

õnneks on igal asjal ka positiivne külg.õnneks tööalaselt puutun ma kokku palju erinevate valdkondade inimestega ja üks asi on viinud teiseni ning kui järgmine nädal on aega, siis tahaks istuda ühise laua taha kleepsukunnidega ja arutada teemat "vesikleepsud", eks paistab, mis saab.

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 05 Jaan 2012, 18:33

Raiko, oled veel olemas? :D Kuidas sul see 620 edeneb ka, oleks huvitav teada :) Kuna see pidavat sul 3-teljeline tulema, siis huvitab see veel eriti :)

Head uut mudeliaastat ka!! (veel võib ilma putlaseta soovida :P)

Terv, Aare

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 10 Juul 2012, 19:39

Enda kadumise kohta mingisugust mõjuvat põhjust pole aga aega leides olen natuke ikka plastikut sulatanud ja midagi värvinud. Nüüd on ka näha masina värvilahenduse mõte. Detailid on küljes ajutiselt, et manada ette mingisugune pilt paigutusest, ideedest ja millest iganes veel.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Vasta