Mitsubishi Lancer Evolution III Safari 1996 1/24 Hasegawa

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Rock

Mitsubishi Lancer Evolution III Safari 1996 1/24 Hasegawa

Postitus Postitas Rock » 10 Aug 2018, 11:32

Hei taas,

selle mudeliga on seotud üks halb ja üks hea lugu. Halb on see, et hea sõber G. otsustas mudelitega lõpparve teha (ta tegelikult mõtleb kunagi veel ümber). Hea on selle juures, et ta otsustas mudelikraamist loobuda ja see suurepärane 96. aasta Safari ralli võiduauto jõudis minu lauale. Komplektis on sisuliselt kõik olemas, ka fotosöövitused, turvavööd, metallist põrkeraud jms. Ainsa lisana tuli leida peegelkile, mida kaasas polnud. Ps, mul on seda nüüd 3 meetrit, kui kellelgi on tükike vaja, siis...:D
Antennidest nii palju, et see tagumine hiigelantenn ei ole mu omalooming. Mingil põhjusel tol rallil selline jurakas pagasiluugil tõesti oli.
Mudelist: sisu ei plaaninud detailidega üleliia koormata, sest nagu näha, on seda hiljem näha väga vähe. Kuna tegemist on eaka mudeliga, hakkasid kleebised juba lõppfaasi jõudma. Olid rabedad, purunesid paigaldamisel ja käitusid ka lakiga üsna ettearvamatult. See osa niisiis võinuks mul paremini õnnestuda, aga tuli nii nagu tuli. Seega, järjekordne mudel ja omamoodi juubel: tegu on kümnenda rallimudeliga minu kogus :)

Kena suve jätku!

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt