Ford Focus RS WRC 02 Markko Märtin 1/24 Tamiya

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Rock

Ford Focus RS WRC 02 Markko Märtin 1/24 Tamiya

Postitus Postitas Rock » 09 Aug 2018, 23:53

Hei taas,

tundub, et olen ainus, kes suvel siin foorumis klõbistab, aga hea küll. Enam kui 10 aastat tagasi alustasin selle Focusega. Juhuse tahtel ebaõnnestus värvitöö täielikult. Seejärel ei saanud kere enam värvist puhtaks ja suutsin selle ära rikkuda. Mudel jäi karpi paremaid aegu ootama...Iseenesest oli see päris hea, sest tol hetkel mul lisasid veel polnud, aga täpsuse huvides sai need hiljem soetatud. Antud versioonil (Markko Märtin Saksamaa ralli 2002) oli Focusel juba erineva disainiga kapott, tuled, katusel õhuvõtuava ja kaamera. See tähendab, et vana kapott tuli maha lõigata ja kuna uus oli kitsam, oli sellega veidi lõikamist ja pahteldamist-lihvimist. Uued tuled istusid kenasti. Kui esialgu plaanisin autosse juhi ja kaardilugeja (olid komplektis kaasas), siis nüüd otsustasin neist loobuda. Asemele tulid turvavööd. PS: kaardilugeja turvavöö on meelega natukene lohakalt "visatud". Kaardilugeja kaardi jätsin armatuurile. Lisaks on eraldi komplektist kapotiklambrid. RS kiri esimesel võrel on ise tehtud. Karbis oli kaasas vesipilt kirjaga Ford, mis jällegi ei klappinud, sest peab olema RS. Seega vesipilti polnud ja šablooni ka mitte. Tuli ise hakkama saada. Pildid on siin ja kuigi vigu kindlasti leidub, sai see lõpuks valmis :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis Rock, 10 Aug 2018, 11:33, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Re: Ford Focus RS WRC 02 Markko Märtin

Postitus Postitas Eero » 10 Aug 2018, 11:17

Rõõm näha, et lisaks ehitustuhinale on Tambet ka vahepeal taas rallikaid harrastama hakanud.
Mudel näeb hea välja. Mäletan juba ammusest ajast, kuidas sul valmis sisu ja põhi olid kere ootel.
Väga hea, et kirjutasid üles kõik murekohad ja tähelepanekud. Kirjutan need üles. Endal ju samad isendid riiulil ootamas. Ma õnneks tellisin kapoti ja tulede transkiti kohe ära.

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng

Vasta