Nissan Skyline R34 1/24 Tamiya Rebuild

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
Ahwike

Nissan Skyline R34 1/24 Tamiya Rebuild

Postitus Postitas Ahwike » 11 Mär 2018, 21:31

Aasta oli siis 2007 kui sai se mudel tellitud ja toimetama hakatud plastik mudelite kallal. Kindlasti keegi mäletab seda I-mudeli foorumist :D
Värvitud sai tol ajal Tamiya spreiga siniseks ja värvimata mustad veljed all ning isatud PE. Kleepsud sai peale aastal 2008 kuna auto tundus lage ja igav. Ja mis mudel se on kui ei ole mootorit? Kapot sai lahti lõigatud aastal 2017 ja aftermarket mootor sisse pistetud (Hobby Design). Värviks sai Blue/Purple - Chromatic (Chameleon) Flip Paint (Zeropaints). Uued veljed (vast olid) Volk Racing TE37. Salong jäi nii nagu se aastal 2007 sai tehtud :) Tagumised tuled puhastasin värvist ja tegin uuesti. Esimesed tuled said nö korpuse peale sest muidu jäi vahe reflektori ja klaasi vahele. Samuti ei saanud kõiki liimijälgi eemaldatud esitule klaasidelt. Mootor tundub natuke väike olema aga väga efektne.

2007.a
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

2008.a
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

2017.a
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

värv on lihtsalt awesome 8)
Pilt
Turbos make torque, and torque makes fun
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Re: Nissan Skyline R34 1/24 Tamiya Rebuild

Postitus Postitas Black66 » 12 Mär 2018, 19:29

See värv :shock:
Zero ikka oskab teha häid ja huvitavaid värve. Väga kena ja asjalik tulemus ja see toon lisab ainult vürtsi.
Pilt

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 13 Mär 2018, 09:03

Värv on tõesti sõge. Eks võtmetähtsus on siin nii Zero värvil kui ka Aerograafi hoidval "tihendil" ja selle "tihendi" poleerimisvõimel. :D
Mudel näeb juba praegu väga puhas välja.
Numbrimärkide kallal ainult noriks. Sinna lisaks mina veidi musta ja punasega toone, nagu alltoodud pildil:
Pilt

Cheerz!
Eero
"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 14 Mär 2018, 12:50

Ma mäletan hästi, milline kisa kunagises i-Mudeli foorumis lahti läks selle mudeli piltide peale. Poisikesed ei uskunud, et Skyline ja Eestis. Vist nõuti isegi i-mudeli avatud foorumilehe taustal fotosid. Kõva sõna oli igatahes ja ega ehituskvaliteedil ju suurt häda polnudki, ka tänases mõistes.
Pean küll ütlema, et mulle pole kunagi eriti need kemeeleon värvid päris autode peal sümpatiseerinud, aga konkreetne mudel on küll vahvad toonid selga saanud. Ja muidugi läigib ka kui kurat. Kas sul õnnestubki nad nii ilusti lakkida, või vaatan ma pildilt ikkagi pika ja lolli pastaga nühkimise tulemust ?

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
6em

Postitus Postitas 6em » 14 Mär 2018, 14:22

Tulemus on super. Küsimus on sama mis Tanelil, et kas lakk on ideaalselt lastud või avaldad sa meile oma poleerimise nõksud?

Kasutaja avatar
Ahwike

Postitus Postitas Ahwike » 20 Mär 2018, 12:47

Numbrimärgid on tõesti lagedad, hiljem (vast ikka se aasta) proovin sinna midagi paermat peale sobitada.

I-Mudeli foorumis oli tõesti kisa suur ja tegingi mudelist avatud foorumilehega pilti sest keegi ei usukunud seda tõesti :D

Lakkida nüüd oskan suht hästi juba. Viimane kiht läheb selga nagu vesi ja oht, et voolama hakkab on ka suurem. Poleerimine on üks hull ja nüri tegevus ja seda teen siis (ja ka antud mudelipuhul) kui mingi jama lakisisse on läinud (tolm v mis iganes). Selliseid kohtasi oli mõned. Siis aga peenike liivakas kätte ja se koht vällja lihvida ja siis poleerida. Kuid siiski jäävad väiksed kriipsud sisse väga lihtsalt ja nüüd proovisin Meguiars Scratch X ja Meguiars Swirl Remover ning siis vaha. Antud tooted on kül tegelikult ostetud 1/1 autojaoks aga töötavad ka mudelipeal väga hästi.
Ehk siis se mudel sai väga sileda lakikihi ja poleerimist sellepärast ei sodi välja saada.
Pilt

Kasutaja avatar
Ahwike

Postitus Postitas Ahwike » 13 Apr 2018, 21:23

Numbrimärgid ja tagumine kojamees sai lisatud.

Pilt
Pilt
Pilt

8)
Pilt

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 14 Apr 2018, 06:50

Saatanaperkele, kui mul päriselus nii ilusat värvi Skyline oleks, ma annaks talle isegi andeks, kui ta kasvõi vabalthingav kaheliitrine diisel oleks. Ühtlasi pean tõdema, et eelmise minu nime alt tehtud postituse siia teemasse on ilmselt teinud mingisugune kibestunud vanatüdruk, kes ei tea tegelikult autovärvidest midagi. On ikka äraütlemata ilus asi saanud. Peab kiitma...
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

DR1FT

Postitus Postitas DR1FT » 11 Aug 2018, 19:37

Väga kena! 8)
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.

Vasta