Chevrolet Camaro SS 2010 | Revell 1/25

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Chevrolet Camaro SS 2010 | Revell 1/25

Postitus Postitas Black66 » 12 Juul 2016, 19:56

Pilt

Asjad sai lahti tõmmatud, natukene sättimist ja näppimist.
Pilt

Reede õhtuks oli kere ja nipetnäpet tükke veel krunditud.
Pilt
Pilt

Laupäeva pärastlõunal seisi aga juba värvitud kujul Capri kõrval.
Pilt

Pühapäevaks olid värvitud ka osad sisutükid, mootoriplokk jne.
Praeguseks on plokki juba natukene kokku laotud, seis on niikaugel, et pean juhtmed ära vedama. Siis saab ploki lõplikult kokku.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Stay motivated 8)
Viimati muutis Black66, 18 Sept 2016, 11:41, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 12 Juul 2016, 23:25

Praeguseks on mootoriplokk koos ja kleepsud kerel peal. Loodetavasti selle nädala lõpus/tuleva alguses jõuan lakkimiseni, siis saab ka lambo uuesti üle lakkida.

Pilt
Pilt
Pilt

Stay motivated 8)
Pilt

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 12 Juul 2016, 23:27

Revell on tõesti kvaliteeti tõstnud.
Jupid tundusid kenasti kokku istuvat ja detailsust oli.

Vaadates seda värvimisprotsessi kõrvalt, siis olin kuni 3 värvikihini kindel, et see värv, mida sa peale tõmbad, on roheline. :D
Ja pean siinkohal tõdema, et kollane on üks õudne värv, mida värvida. Aga kui õnnestub, siis sigailus.
Mõned tunnid pärast värvimist, tuli tõdeda, et õnnestus ka sinul. Läbi raskuste, aga õnnestus. Kollane, mis kollane ja ülikena ka.
Ootan nüüd kleepsutatud ja lakitud kerest ka pilti.

Ja pea meeles: "Põhimõtted, mida teistele seletad värvimise koha pealt, püüa neid ka ise jälgida" :roll:

Eero
"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 12 Juul 2016, 23:36

Eks teooria on alati lihtne, proovi neid teadmisi edukalt ka praktiseerida. :D
Pilt

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 10 Sept 2016, 20:46

Kuskil miskit toimub.
Pilt

Praeguseks hetkeks on sisu, põhi ja mootoriruum 100% ulatuses valmis. Pildid homme päevavalguses.
Pilt

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 11 Sept 2016, 08:39

Kas mu vanad silmad ja telefoniekraan veavad mind alt, või ongi käigukangi nupp must?
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 11 Sept 2016, 18:49

Jah Tanel, su silmanägemine on korras. Käigukanginupp on must, peaks vist olema teine auto, mis ei oma roosat/punast käigukangi nuppu. Esimeseks oli ehk R129 Mercedes.

Kui homme ilm lubab, siis Lamborghini ja Camaro on valmis lakkimiseks. Lamborghini antitiib sai ära lapitud ja värvitud, seega oleme lahinguks valmis.

Lubatud pildid.
Sisu osas olin laisk ja ei hakanud turvavöösid tegema, Camaro "tankipiludest" neid eriti lõpuks vist paistma ei jäägi, enda rahulolu nimel ei olnud aga huvitatud neid sinna vedama.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 12 Sept 2016, 09:41

:D:D

Cheerz!
Eero
"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 12 Sept 2016, 09:54

Need õhurestid häirivad mind kah jubedalt. Reaalsuses on nad hõbedased aga olen neid ise kah vaadanud, et nii pole ikka päris hea. Vähe kuivema musta pinstliga vist järgi aitama, äkki läheb paremaks. Flock on tumehall, mitte must. Sellepärast võibolla ka tundub, et kumab läbi.
Väljalaske torusid peaks washima värvidega, tamiya washid on ju sinu käes ja uusi ma kah ei raatsi osta, niipalju ma sellest washist puudust ei tunne. :D
Pilt

Kasutaja avatar
Gustav

Postitus Postitas Gustav » 13 Sept 2016, 12:02

Päris kena tibuke on siit koorumas. :)

Ehitajapoolne panus on olnud väga korralik ning puhas, kui õhurestidele wash ka lisada, saab veel parem.

Kojameeste osas on Revell ikka eriti laisk olnud, samas jällegi mootoriruum on täitsa asajlik.

Jõudu ja jaksu viimasteks pingutusteks. :P

Gustav

EDIT: Palju õnne Eerole 500. postituse puhul! 8)

Spammer

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 19 Sept 2016, 13:56

Olin juba Camaroga täitsa lõpusirgel ja hakkasin esitulesid monteerima. Lappasin kõik karbi ja raamid läbi ja no mida ei ole, on esituleklaasid. Selgub, et revell on mulle nahka teinud ja esituleklaase kaasa pole pannud, raamil kus need olema peaks, valitseb tühjus, õigemini on raam murdunud selle kohapealt, ilmselt tehasepraak. :D

Mudel on täpselt niikaugel, et esituled külge, paneelivahed ära teha ja valmis ta ongi. Valmis produktist pildid siis, kui revell suvatseb mulle tuled saata või mõtlen mõne muu lahenduse välja.
Pilt

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 21 Nov 2016, 16:10

Kõva võitlus Revelliga ja sain ikka soovitud tuled lõpuks kätte. Ehk sellega võime öelda, et 99% on valmis. Hetkel kuivab põhi, seega paneelivahed saan ilmselt alles homme korra üle käia, aknaäärtel tahab kah paar kohta touch up'i saada.

Mudelist natukene. Revelli detailsus ja kokkusobivus on tegelikult viimastel aegadel täiesti normaalne. Mis puudutab aga auto kõrgust maast, siis see tundub kohati ulmeline. Ma väga õnneks ei muretse, sest 2010 Camaro ongi originaal veljega paras maastur ning koobas tühi. Ehitus on 100% otse karbist, olin seekord nii laisk, et ei lisanud isegi turvavöid. Vigasid ikka on, samas on see siiani kindlasti üks parimaid mudeleid. Tase võibolla umbes sama kunagi ehitatud Sierraga, arvestades et paus oli miljon aastat pikk, siis ma ei nurise. Countachiga võrreldes oli tegemist tiba raskema mudeliga ning minuarust ühe raskeima värvitooniga mudelimaailmas. Vigu see värv ei andesta. Teadmiseks ka teistele, 2K laki korral on soovitatav paneelivahed ikka väga sügavaks vedada, sest vastasel korral on neid lihtsalt võimatu hiljem tumedaks saada. Ma olin paaris kohas päris hädas, aga lõpptulem on täitsa vaadatav.

Lõpetuks üks täiesti lambi udune pilt üldmulje andmiseks. Homme viimane touchup ja siis tuleb vaid ilusat ilma oodata, et saaks ka normaalsed pildid teha.

Pilt
Pilt

Vasta