Cadillac Eldorado Brougham 1:32 Gunze Sangyo

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
madmax

Cadillac Eldorado Brougham 1:32 Gunze Sangyo

Postitus Postitas madmax » 06 Jaan 2015, 13:09

Tervitus,

Pole peaaegu 2 aastat eriti mudeleid ehitanud (motivatsioonipuudus :evil:) aga kuna ma sain jõulukingiks mudeli,polnud mul mingit valikut.
Mudeliks on siis Gunze Cadillac Eldorado, mis on oma mõõtkava ja tootjamaa kohta üsna detailne,isegi kui on tegemist curbside'iga.
Juppe on umbes 50 millest pooled on kere- ja sisutuse osad, põhi on pmtslt ühes tükis kui välja arvata rataste kinnitused.

Siiamaani olen jõudnud ära värvida sisu ja põhja, ning mõned kroomdetailid. Kere proovisin värvida "aialabidavärviga",kuid ebaõnnestusin 2 korda järjest.
Eile ostsin clas ohlsonist mingi akrüülspray,äkki jõuab täna värvida, kui ilm on vähegi normaalne.

Mõned pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
(suuruse vahe võrreldes 1:24 Corvette'iga)

Heledam laik juhipoolsel istmel oli pildi tegemise hetkel värvimata.Praeguseks on viga parandatud.

Igasugune tagasiside jne. on oodatud :)

-Chris

Kasutaja avatar
madmax

Postitus Postitas madmax » 17 Jaan 2015, 22:14

Peaaegu on valmis.Puudu on hetkel mõned detailid nagu esitulede klaasid ja mõned muud vidinad. Velgedele ja radiaatorivõrele peaks tegema veel blackwashi ja võibolla midagi veel.
Praeguseks väike teaser halva pildina.Paremad pildid teen kui see täitsa valmis on.
Pilt

Vasta