CMP C15A CHEVY VAN LORRY CAB13 1/35

Plastikmudel.net ja hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
6em

CMP C15A CHEVY VAN LORRY CAB13 1/35

Postitus Postitas 6em » 10 Veebr 2018, 17:52

Tere

Kuidagi peab ennast motiveerima ehitama ja kellegi teise määratud kuupäev on selleks väga hea asi.

Masin siis ise pärineb teisest maailmasõjast liitlaste poolelt. Toodeti teda Kanadas ja kasutati liitlaste poolt üle maailma. Mudeli sain kunagi aastaid tagasi Kullost ja see oli sinna kellegi poolt komisjoni müüki toodud. Olen masinat ka päris elus näinud Normandias muuseumis.

Komplekti tutvustus on siin: http://www.mirror-models.com/135-CMP-C1 ... ab13-.html

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kuna enne pole ma eriti Photo-etchiga maadelnud siis igal sammul on huvitavad takistused. Aga vaikselt sõuan siis äkki saan asja valmis ka. Hetkel püüan leida seost oma M24 Chaffee tanki ja selle veoki vahel, et kas nad on üheskoos kusagil lahinguväljal viibinud. Sellest lähtuvalt teeks ka veoki kasti lisad.

K.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Re: CMP C15A CHEVY VAN LORRY CAB13 1/35

Postitus Postitas simmtann » 12 Veebr 2018, 05:25

Õnnitlused, oled esimene militaari segmendis osaleja Plastikmudeli võistlustel, üksi selle eest võiks juba pisema auhinna saada :D
Chevy on ka vahva. Ise olen kunagi koostanud Italeri karbist Chevrolet Gun Tractori, igati nunnukas aparaat sai.
Jätan siia lõppu veel ühe pildi sarnase kabiiniga autost, mis on lapsepõlvest meelde jäänud ühest vahvast filmist.
Pilt

Edu võistlusel ja loodame, et sulle ikka mõni konkurent ka tekib ;)

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
6em

Postitus Postitas 6em » 08 Mär 2018, 15:19

Tsiteerides kõrgeaulise Taneli allkirja siis pean ikka näitama, et asjad siiski teosammul liiguvad edasi mitte ei seisa.

eile leidsin 2,5 tundi aega, et tekitada U-polt sillakammitsad, esimesed ratta rummud ja jaotuskasti. Mootori/käigukasti toetustala tegin ka hoogsalt valmis ja siis avastasin, et ei vaadanud juhendit korrektselt ja pean selle nüüd kuidagi siiski toimima saama kogu muu kompotiga.

Pilt
Pilt

Kui kedagi huvitavad, siis siin on mudeli juhend ka olemas: http://www.mirror-models.com/35102/c15a ... ctions.pdf

Võib ütelda, et kui oled harjunud klassikalise tamiya omadega siis on tükk tegemist, et asjast aru saada vahepeal.

Võiduka lõpuni!

Kasutaja avatar
6em

Postitus Postitas 6em » 22 Mär 2018, 00:18

Olen jõudnud järeldusele, et ehitamise oskustest jääb puudu aga samas võib ka süüdistada ka ju tootjat halva juhendi koostamises, mudelit ennast ja tuhandet muud tegurit. See eest tuju ei lange ja liigun vapralt edasi.

Loodan nädalavahetusel esimesed detailid värvi alla saada ja siis veermikut hakkata kokku laduma. Ja ega militaar mudeli võlu enne välja ei tule kui teda räpaseks tegema ei hakka.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

K.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 22 Mär 2018, 01:15

Siiani edeneb ju väga uhkelt. Edasi uute võitudeni! :)
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Vasta