Arutelu

Plastikmudel.net ja hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Arutelu

Postitus Postitas simmtann » 04 Dets 2017, 00:08

Tere,
Hobimaailma kauplus koostöös Plastikmudel.net juhtkonnaga on otsustanud käima lükata järgmise mudeliehitusvõistluse. Seekord saab võistlus olema kahes kategoorias : tsiviil- ja militaartehnika. Võistluse lõpptärmin oleks 13. mai, et üritusel Minimaailm 2018 saaks juba välja kuulutada võitjad ja jagada auhinnad. Jah, ka sel korral on meil üht-teist tublimatele osalejatele ära anda.
Võistlusest osa võtmiseks on tarvilik avada vastavasisuline teema plastikmudel.net foorumis. Osaleda saab ka saates reeglitele vastava kirjelduse oma mudelist koos fotodega aadressidel info@plastikmudel.net või info@hobimaailm.ee.
Kuna žüriis on hindajaid ka välismaalt, siis on kahjuks tegu suuremal või vähemal määral ka fotovõistlusega, sest hindamine tehakse suuresti ikkagi fotode baasil. Küll aga saab oma võistlustöid välja panna hobimaailma kaupluses asuvasse stendi, kus siis omakorda on agaramatel hindajatel võimalik neile ka reaalis pilk peale visata.
Täpsemad reeglid leiab hobimaailma kauplusest ja foorumitest plastikmudel.net ja militaar.net
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Re: Arutelu

Postitus Postitas simmtann » 21 Mai 2018, 00:21

Tere,

Kalendrisse vaadates tuleb tõdeda, et seekorde võistlus on kohe-kohe läbi saamas. Jäänud on veel vaid tööde esitamise ja hindamise osa. Kuna soovime Minimaailma nimelise mudelinäituse ajaks asjaga maha saada, paluksime, et kõik osalejad oma tööd võimalikult kiiremas korras vastavas teemas koos kirjeldusega presenteeriksid. Kui kellelgi on küsimusi või probleeme, võib laheksti pöörduda.

Täname kõiki, kes on võtnud vaevaks osaleda ja eriti neid, kes on midgai valmis ka saanud.

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 25 Mai 2018, 00:53

Tere.

Jätkame meile nii klassikalises venitamise taktikas :)
Täna selgus veel, et üks osaleja plaanib oma viimase minuti töö alles Minimaailmale kohale tuua ja osad varem valmis saanud võistlejad ei ole hetkeseisuga veel oma töid vastavas teemas hindamiseks esitlenud. Kuigi kohtunikega on räägitud ja tegelikult saaks hädapärast ka võistluse lukku lüüa, siis otsustasime ikkagi hindamise lükata järgmisesse nädalasse, et mitte teha järeleandmisi hindamise kvaliteedis. Nii on võimalik enamike töödega reaalis tutvuda Minimaailmal ja ka rohkem aega teemadesse rahulikult süveneda.
Vabandame, kui keegi on pingsalt lõpplahendust oodanud, aga loodame, et nii saab resultaat kvaliteetsem ja paar osalejat lõppkokkuvõttes rohkem :)

Täname,

Tanel

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 04 Sept 2018, 20:03

Tere,

Natuke kohe imelik on üle nii pika aja siia midagi kirjutada, aga oleks ikka nagu õige see kuulsusetu lõpuga asi kinni keerata. Enne foorumi "maha minekut" sai tegelikult juba kõik viimased otsad kokku tõmmatud, lihtsalt ei leidnud endas seda viimast motti, et neid ridu toksima hakata.

Igathes, ilmselt on küll kõik vähegi asjast huvitatud juba jõudnud ka ise tabeleid koostada, aga alljärgnevalt veelkord siis lõppskoorid :

Tsiviil:

Ahwike - I koht - 119p - 75€ Hobimaailma kinkekaart
DVT - II koht - 118p - 50€ Hobimaailma kinkekaart
Janek - III koht - 88p - 25€ Hobimaailma kinkekaart
Kohver - IVkoht - 75p
Tauno - V koht- 74p - 10€ Hobimaailma kinkekaart, väikene korraldajapoolne lohutusauhind :)

Militaar:

IndrekV - I koht - 117p - 75€ Hobimaailma kinkekaart
Kohver - II koht - 97p - 50€ Hobimaailma kinkekaart

Lisaks paneksime 10€ kaardid välja ka :
Rock - Parim lõpetamata mudel
Kalle - Kõige koledam toorik :)

Võtaksime ehk eelnenu kokku sellega, et ollen kaks korda järjest samale rehale astunud, julgen siinkohal väita, et ilmselt õnneks, sai käesolevaga alla joonitud viimane selles formaadis PM võistlus. Kui ennemini oli kogu selle asja ajamisel justkui miski hasart ja võlu sees, siis viimased kaks kohutavalt toppama jäänud võistlust olid juba algusest pigem kohustus kaelas vedada, mille nahka suuresti ka kogu asi läks. Oleme omakeskis asju arutanud pisut ja põssi ilmselt päriselt põõsasse ikkagi ei viska, aga sellest juba kunagi hiljem mõnes uues teemas, kui selline aeg peaks kätte jõudma :)

auhinnad saab kätte kas Rocca Al Mare Hobimaailma kauplusest, või näiteks minuga eraldi kokku leppides.

Loodame, et meiepoolne tööstuslikus mahus jobutamine siiski viimast mudeliehitamise isu pole ära tapnud ja tasapisi ikka lisandub ka uusi projekte teie töölaudadele :)

Kena kevade asemel soovime siis juba ilusat sügist .

Janek

Postitus Postitas Janek » 06 Sept 2018, 14:07

jobutamine ei ole ära tapnud aga mul kass sai mudelite ehitamise ruumi, ja nüüd on pooled asjad puruks. see tappis isu ära mõneks ajaks :P
XF-56

kalle

Postitus Postitas kalle » 17 Sept 2018, 00:49

Ma nagu arvan, et niipalju puid endale ka alla panna ei tasuks. Hobbivärgid käivadki vahel nii ja jäävad mõnikord veidi venima. Peamine, et ehitamine käib.
Olgu öeldud, et peamine, miks ma seda kirjutan on see, et meeldiva üllatusena sain tõdeda, et mulle on ka väike meene välja pandud. Ja kui arvestada seda, et töö jäi üsna pooleli, siis polegi see nii väike. Suured tänud igatahes:)
No ja kuna kinnitus tuli kõige koledama tooriku eest, siis mõtlesin just siin näidata, kuhu see töö välja jõudis ja samas seisus on see ka praegu. Päris mitu asja on sellest nüüd mööda sõitnud, aga valmis saab ka kunagi kindasti. Väike mõte oli lunida korraldajatelt luba osaleda sellega samast seisust järgmisel võistlusel. Olin üsna veendunud, et see tuleb järgmine aasta;)
Aga paistab, et asjad nii hästi ei lähe ja saan selle lihtsalt mingiks ajaks valmis teha. Ma pole veel harjunud, et end siia ära regasin ja, et siin ka militaari osakod täitsa olemas. Seega tekitan sinna ehk teema ja vean asja lõpuni, kui aeg selleni jõuab. Seniks aga oli vahva ja kena mudeldamist kõigile!

Pilt

Kk

Vasta