Ideid foorumi parendamiseks

Midagi valesti? Ei tööta? Puudu? Kurda muret siin

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Ideid foorumi parendamiseks

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 08:03

Terv.

Mul täna jälle üks unetu öö. Vahtisin siin foorumis ja mõtlesin veidi elu üle järele.
Esiteks pakuks välja, et see tekst, mis portaali avalahel on ABI nupu all, on pisut vananenud. Sinna võiks midagi uut ja huvitavat kirjutada. mida ma nüüd päris täpselt öelda ei oskagi.
Teiseks on meil täiesti korrektne ja töötav Galerii funktioon. Ehk peaks selle kasutusele võtma jälle? Teha mingi paremate mudelite galerii näiteks. Midagi sellist, nagu iMudelis Zoom oli kunagi ammsel aal. või siis lihtsalt tekitama mingi korralikuma pildibaasi? Miks mitte muuta pealehel olevaid autopilte? need on ka suht igivanad, kuigi üldse mitte halvad. Ja kui keegi osav kodanik viitsib, siis võiks valmis nikerdada foorumit reklaamiva bänneri. Laseks selle näiteks minimaailma kodulehele üles. Miks mitte ka kuskile mujale. Miks mitte korraldada konkurss foorumi sloganile ehk hüüd- ehk reklaamlausele? Võiks ju olla midagi head.
Võiks tekitada kuskile nupukese, kus oleks hunnik linke. mudelipoed, lehekd kust tellida, niisama huvitavad/ haakuvad lehed vms. See võib muidugi olla ka lihtsalt teema foorumis, aga mingi nupp oleks lahe.
Kas KKK nupu all olevat teksti saab muuta? võibolla peaks sinna hoois mingi foorumi temaatikaga senduva jutu panema? A.la vastused küsimustele nagu : "Kust saab mudeleid osta?" või "kes aitab tellida?"
Siis käib mulle pinda see, et sisse logides peab iga kord linnukese maha võtma "jäta mind meelde" nupult. Kodus loeme isaga mölemad foorumit, palju mugavam oleks, kui see linnuke puuduks. Kui sa tahad et sind meeles peetaks, on ühe korra see linnuke sinna märksa lihtsam ette klikata, kui iga kord seda maha võtta, kui sa ei taha meelespidamist. Pealegi peaksid uuemad brauserid niikuinii ise ka küsima. Mina isiklikult ei näeks seda linnukest.

Võeh, sai palju juttu, seediga veidi ja mõelge, äkki mõni idee isegi tasub teostamist :wink:

PS! Kasige kurat hääletama! :twisted:
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

minimees

Postitus Postitas minimees » 30 Nov 2010, 17:36

galerii alla võiks saada panna ka oma tehtud/tuunitud metall mudelist mõne pildi :roll: Tean, leht keskendub plastikule aga kasvõi ideede edasi andmiseks võiks anda paar pilti :D

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 17:39

Ei saa, siis tuleb keegi Imudelist sõimama, et varastame ja kopeerime haledalt nende ideid :roll:
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

minimees

Postitus Postitas minimees » 30 Nov 2010, 17:47

See pole nende ise, teema pealkiri võib olla ju ideed metallist ja plastikust ,kuhu saab postidada pilte mida on võimalik mudelitega teha :)

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 30 Nov 2010, 17:52

Metall on mõttetu :P

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 17:52

Mulle ei jõua väga kohale, et miks seda vaja on. Võin tekitada minimaailma lehele galerii selle jaoks. See on ju teemafoorum, millel on kindel suunitlus. Miks ei võiks see nii ollagi? Pidevalt leidub keegi, kes tahab jälle kõik segamini lüüa :wink: Pange iMudel tööle, baas on ju täitsa normaalne. Võibolla tuleks isegi tagasi, kui midagi toimuma hakkaks reaalselt :)

minimees

Postitus Postitas minimees » 30 Nov 2010, 17:55

No ilmselgelt saate te must valesti aru :lol:
Ma mõtlesin et paned auto üldmuljest 1-2 pilti, et n'idata kasvõi stanget, spoilat jne. Ei tahakski siia ilgeid metall mudelite ehitus alafoorumeid aga lihtsalt mõned pildid :)

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 17:59

Milleks? Ma ei näe sellel suurt mingit põhjendust. Samas ei saa ju keegi keelata kuskil vaba teema all näiteks oma kollektsiooni esitleda. Ja nagu ma ütlesin, võib selle galerii teha minimaailma lehele. See ei oleks üldse keeruline. Anna mulle vähemalt 5 erinevat linki, kust ma võiksin näha ümber ehitatud metallmudeleid, mis oleks väärt näitamist.

Ahjaa, lisaks on olemas carmodel.ee. Vga mõistlik seltskond, kunagi sai Markoga räägitud ka suuremate mudelite alafoorumi teemal. 1/18 tekkis juba, kuna oli huvilisi, kui leiate piisavalt adekvaatseid kasutajaid, saab sinna foorumisse ka 1/24 vms. mudeliteema.

STE

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 30 Nov 2010, 17:59

Pole neid junne siia vaja, foorumi nimi ütleb selgelt ära mis mäng siin käib, metalli tahad painutada siis mine Imudelisse :D

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 18:03

siim123 kirjutas:Pole neid junne siia vaja, foorumi nimi ütleb selgelt ära mis mäng siin käib, metalli tahad painutada siis mine Imudelisse :D
U MAD siim? :lol:

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 30 Nov 2010, 18:12

Ma ei näe metallmudelites mitte midagi huvitavat lihtsalt :D . Olgu ükskõik kui proffilt ehitatud, mulle lihtsalt ei meeldi sellised asjad

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 23 Veebr 2011, 17:44

Aadressid on veel ikka paigast ära. Kui ma saan emaili, et on privaatsõnum saadetud, on link pri.ee ning see viskab errori. Ei tea, kas sisse logimisel ka see viga veel küljes on, mul automaatselt sisse logitud koguaeg nii või naa, aga viimati kui logisin oli veel see viga küljes.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 23 Veebr 2011, 20:41

Kasutaja avatar
m2giorav
Kontakt:

Postitus Postitas m2giorav » 23 Veebr 2011, 22:14

Mul on nii, et kui sisse login, siis tuleb error ja üleval ei ole .net vaid .pri.ee.
Valmis:
Chevy Caprice VIP Taxi 1/25
"puhkus" mudelite ehitamisest :/

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 23 Veebr 2011, 22:39

See on kõigil niimoodi :wink:

Vasta