Scania 142H - ESTLAND - 1/24 - RaikoJ (VALMIS)

plastikmudel.net ja Hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Veebr 2017, 16:13

Bussid sobiks nii ehk naa siia ritta :) Bussid on täitsa arvestataval kohal minu visioonides aga kahjuks pole neid vist väga palju ja hetkel ei oskaks neid kuskile mahutada ka, sellel põhjusel ka haakeid pole sadulatel. Kindlasti see olukord muutub millalgi :)

Muus osas...sügav kummardus!
热情的建设者

Disigny

Postitus Postitas Disigny » 16 Veebr 2017, 16:21

Silm puhkab valmis produkti pilte vaadates, ilus täpne töö! :)
Kena värvi oled valinud enda mudelirivile samuti. Kas valged triibud kabiinil on kleebised või värvitud?

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Veebr 2017, 18:37

Rõõm kuulda, kui silm puhkab :)
Triibud kabiinil on kleebised.
热情的建设者

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 16 Veebr 2017, 19:33

Mh, väga halb!
Nagu sa ilmselt tead, siis ma olen ju põhi vinguja ja vigiseja. Aga seekord tundub, et polegi kuskilt kinni hakata. Täitsa jama kohe.
Ma usun, et Toomasel on nüüd päääris korralik latt ette seatud, millest üle hüppamine kindlasti kerge ei saa olema.

Tubli poiss ja jätkame palun samas vaimus.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 16 Veebr 2017, 20:13

Kui nokkida tahaks, siis mind natukene häirivad rehvide vesikleepsud. Läbipaistev osa ei ole neil kleepsudel kahjuks päris läbipaistev, eriti kui paigaldada kleeps rehvile. See pole otseselt ehitaja viga. Pole ka ühtegi head lahendust selle varjamiseks, on olemas teatud kleepsud, kus tõmbad paberi alt ära, paigaldad õigele kohale ja hõõrud niiske näpuga üle, seejärel paber maha ja tähed jäävad rehvile. Seal seda probleemi ei ole ja tulemus jääb parim, mis ma siiani näinud olen. Osadel Tamiya ja Hasegawa rallikatel olid vist sellised kleepsud kaasas. Eraldi peaks saama kah neid osta.

Muus osas tundub küll ideaalne töö.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Veebr 2017, 20:23

Aga härrased, mis te siin tuututate, kus on teie etteasted, teaserid ja muud huvitavad õnnestumised?

Toomas, nagu ka teised ladviku ehitajad hoiavad kõik oma teoseid kiivalt peidus, hakka või arvama, et tegemist on sellise eestlasliku iseloomuga, et mida hiljem asju avaldada, seda suurem tõenäosus on, et keegi ei jõua enam paremini teha :D :D

Igatahes vahva, ootan huviga valmivaid masinaid.
热情的建设者

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 16 Veebr 2017, 20:28

Aega veel on, põhjust kiirustamiseks ei ole... :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Veebr 2017, 20:30

Sõiduauto meeste naljad :D Rekkameestel on mahud nii suured, et tuleb kohe alguses põhjagaasiga rammima hakata. Väikeautomeestel aega küll...ohh teid :D
热情的建设者

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 16 Veebr 2017, 20:42

Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 16 Veebr 2017, 20:51

Mis ma oskan kosta...vägev vastus :D
热情的建设者

Kohver

Postitus Postitas Kohver » 20 Veebr 2017, 18:33

Jah tõesti ilus töö, silm puhkab :P
Kirjutan oma esimese emotsiooni, mis pähe kargas. Vaatan pilt, nii ilus ning siis näen veoki sadulat. Miks nii puhtale tööle on lisatud nn tavotti.
Kuidagi häiriv ja kohatu tundub sellise limpsitud auto juures.

Hirmsasti tahaks näha neid meistrimehi silmast silma ja kuulata kuidas meistrimehed sellised mudeleid teevad. Meistrimees saaks mudelil kohe näidata mõningaid nüansse ja nippe.

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 20 Veebr 2017, 22:07

Minule endale sadulamääret täis sadul meeletult meeldib, teeb selle auto kuidagi reaalseks ja justkui ärataks ellu. Eks kõik pisidetailid ja erinevad nüansid ole maitsemeelte küsimus ja iga meistrimees saab oma kätele ja mõtetele voli anda just nii palju, kui ta heaks arvab. Lõppudelõpuks on enamusele minu sadulatele olemas ka haaked, mis ühel hetkel hakkavad valmima ja ega siis pole enam mahti sadulaid määrida...egas kuiva sadulaga saa haaget vedada :)

Meistrimehi saab minuteada kohata silmast silma enamasti minimaailmal ja üksikutel juhtudel ka niisama ringi liikudes :D
热情的建设者

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 21 Veebr 2017, 20:42

Ma kohe esimese hooga seda sadulamääret ei märganudki. Tehtud töö on küll väga korralik ja prentendeerib võistlusel kindlasti kõrgele kohale. Aga kust kohast sa neid rehvikleepse välja võlud?

Muidu militaarmudelistid käivad küll iga kuu koos. Kui ka automudelistid korraldaks mõne seminari, tuleks ka ise meistrimeeste loenguid kuulama.

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 24 Veebr 2017, 14:13

Mina kasutan KFS-i vesikleepse rehvidele.
热情的建设者

Vasta