Morris Mini Cooper 1/24 Tamiya - ??unake

plastikmudel.net ja Hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
??unake

Morris Mini Cooper 1/24 Tamiya - ??unake

Postitus Postitas ??unake » 30 Okt 2016, 23:29

Tere, PM-id

Olles juba kaks aastat varahommikuti Minimaailma tarbeks laudu tassinud ja neid paberiga üle kleepinud, rohkelt kohvi joonud ning meeste juttu kuulatud teemadel: Mudelid, nende liimimine, värvimine, kleepimine, kokku panemine, maha pillamine, antennide ja peeglite kaotamine, uuesti liimimine, poleerimine jne., otsustasin Hobimaailma letist endale ka mudeli soetada.
Mudeli valimine ei olnud keeruline - lapsepõlve lemmik klassikaline Mini - igati armas tegelane Mr. Beanist.

Pilt

Karbi sisut ka pilti:

Pilt
Pilt

Ma pole veel kindel mis värvides ta tuleb, kuidas ma teda kokku panen ja kas temast ka asja saab, aga ma teen proovi.

Wish me luck. :newbie:

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 31 Okt 2016, 00:49

Tere,

Alati on huvitav jälgida uute tulijate toimetamisi. Loodame tasapisi, et minivaimustusest saab alguse väiksemat sorti mudelivaimustus, mis teadagi areneb.... Ehitamist ootavate mudelite karbivirnaks :lol:
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 31 Okt 2016, 18:31

Lõpuks olete saanud mudeli pildistatud ja foorumisse riputatud. See juba väärib eraldi kiitust.

Tamiya Mini on oma detailsuselt väga hea mudel. Tükke on üksjagu. Esimeseks mudeliks ma usun, et väga hea valik. Jään ootama edasist arengut.

PS 1: Kaks koolitusvaut¹erit on ikka veel kehtivad.
PS 2: Kui nüüd saaksid oma kallile kaasale (tuntud ka kui Suur Saritilkur) ka mudeli ostmise- ja ehitustuhina peale, siis oleksite täitsa tubli mudelistide-perekond. :)

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng

Vasta