'49 Mercury - AMT - Kalle Kindel (VALMIS)

plastikmudel.net ja Hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

'49 Mercury - AMT - Kalle Kindel (VALMIS)

Postitus Postitas simmtann » 27 Okt 2016, 00:41

Tere,

Meie võistlusele on laekunud ka esimene töö väljastpoolt foorumit. Vabandan siinkohal mudeli autori ees pikema viivitusega teema üles laadimisel.
Alljärgnevalt meili saabunud info :

Tere,

Nagu eile jutuks oli, panen siia ühe pildi oma tööst, mille tahaks võistluse käigus
valmis teha. Kuna plaan on veidi üllatada, siis esialgu on pildil vaid minimaalselt
asju, et näidata kui algusfaasis asi on.
Loodan, et sellest piisab.

Pilt

Tänud,
Kk
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 29 Okt 2016, 18:54

Kasutan siis veelkord vahendaja abi. Teema üleslaadimine oli igati ok, aga püüan edaspidi mitte liiga palju tüli teha selle vahendamisega siia.
Kui Hobbimaalimas anti teada, et selline võistutegemine on tulemas, siis tundus see igati hea võimalus. Võimalus leida motti üks pikemalt seisnud idee ära teha, kuigi autod on mulle päris võõras ala. Aga näen siin osalemises võimalust teha enda mõsites kastist välja ja samas katsetada selle kogukonna tolerantsi:)
Lisaks olen alati valmis andama mingit väikest panust kogu selle ala hoidmiseks meie vabariigis ja näitustel ja üritusetel kaasa löömine on üks osa sellest. Võtangi seda siin kui näitust, sest siinsete tegijate vastu tõe meeles tulle minna võõral alal poleks vist väga edukas ettevõtmine. Igatahes ootan huviga, mis saama hakkab.
Olgu veel öeldud, et tegemisega läheb mul parajaks tormamiseks, sest muud tööd kipuvad ka tähtajaga olema ja lisaks avastasin just hiljuti, et selle ehitamisega siin polegi mul aega Minimaalimani, nagu olin arvanud. Aga nagu öeldud lähen innuga peale ja loodan siia väikest vaheldust pakkuda. Siin aga tänene seis laual:

Pilt

ps. restivahetustega erinevate tootjate vahel olen militaaris üsna hästi kursis, seega eeldan, et siin alal toimub midagi sarnast. Igatahes minu tooriku karbil on kirjas Revell :)

Kk
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Tsiknat

Postitus Postitas Tsiknat » 31 Okt 2016, 18:46

Tuleb vist lumerohke talv. Kalle on veduri saha autole ette nipitanud, tea kas mootor tuleb ka vastava koormuse jaoks? Igatahes põnev elukas.

Tom

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 13 Dets 2016, 23:50

Pilt

Pilt

Pilt
Kk

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 14 Dets 2016, 14:41

Wasn't expecting that :lol:
Ehk et nüüd hakkab asi juba huvitavaks muutuma. :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Disigny

Postitus Postitas Disigny » 14 Dets 2016, 23:18

Ossa nuga!
See on ju miskine äärmiselt veider segu pea igat tüüpi liikurist - 20% vedur, 20 auto, 20 tank, 20 lennuk, 20 hõljuk.
1/24 skaala igatahes väga ideaalne ja "taskukohane" viis sellist laadi ulmeliste ideede ellu viimiseks :D
Mulle meeldib! Jälgin huviga arengut! ;)

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 14 Mär 2017, 12:03

Tere,

Palun siis taas uuendust teise fooruisse:

Jätkan siis teemat. Aeg läheb kiirelt, nagu ka eelmise uuenduse kuupäevast näha. Ja nagu ikka tähtaegade puhul, läheb lõpus tormamiseks. Panen siis hetke seisu siiagi üles. Põhilise aja on võtnud sisu fantaseerimine ja ehitus ja päris uus olemine on tegelt mingeid piire pole.
Piltidel on sisu paigas aga enamus muud on lahtiselt ja ajutiselt küljes. Viimistlusi, toonimisi jne on veel palju ja kerel on hetkel alusvärv. Aga mingit aimu hakkab saama ja lootust veel on:)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kk
Viimati muutis simmtann, 01 Apr 2017, 18:39, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 01 Apr 2017, 18:37

Tere,

Ma siinkohal vabandan oma aegluse pärast jälle, aga lihtsalt ei ole viitsinud ennast arvuti taha varem vedada. Tegelikult laekus alljärgnev jutt mulle juba 30. märtsi õhtul :)

Kui ikka asju ei jäta viimasele minutile siis ei saakski midagi valmis. Aga tuleb öelda, et pingutasin kõvasti ja valmis ta sai. Oli igatahes väga huvitav vahepala ja näis kuidas nüüd nö enda skaalas ja segmendis asjad edasi sujuvad. Olgu siis öeldud, et viimati tegin sellises skaalas autot u 20 aastat tagasi ja nüüd oli taas väga hariv.
Selle tööga olen niisiis edukalt näidanud, et skaalade piire saab vajadusel ka segada. Selle mudeli juures on kasutatud lisaks ise tehtud osadele mitme erineva komplekti ja skaala juppe. Kaasatud on osad skaaladest 1/25, 1/24, 1/35, 1/32, 1/48, 1/72. Ja tulemus on siis nüüd näha. Kindlasti oleks saanud palju paremini ja kiirustamine jättis oma jäljed, aga ise olen just rahul oma idee teostumisega segada erinevaid stiile, skaalasi ja alsi olles ise täiesti teisest nö maailmast. Ise olen ikka nati üle keskmise rahul:)
Olgu veel öeldud, et püha ürituse nimel kaasasin abiks ka inimese koos tehnikaga, kes pildistmiset teab asju. Kuna aga aega polnud ise piisavalt juures olla, siis on kapott jäänud piltidel veidi valesse asendisse. Seepärast tegin nüüd ruttu ühe puusalt klõpsu, et näidata, et kuidas see tegelikult käib. Mõnel pildil oleks ehk ise juhendanud lisaks, et värvi veidi paremini välja tuua, aga eks järgmine kord olen targem. Ka väga hea pildistaja juures peab ise ikka kohal olema:) Aga usun, et on piisavalt näha ja suutsin pakkuda veidi vaheldust. Nagu näha siis tõsiseid autoehitajaid asi liiga palju ei loksuta, aga ma siiski usun, et see ei jää viimaseks külastuseks siia minu poolt;)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kk

Vasta