Subaru Impreza WRC 2005 Rally Japan - 1/24 Hasegawa - Gustav

plastikmudel.net ja Hobimaailma võistlus

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Gustav
Postitusi: 455
Liitunud: 28 Mai 2007, 22:22
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Subaru Impreza WRC 2005 Rally Japan - 1/24 Hasegawa - Gustav

Postitus Postitas Gustav »

Tervitused!

Toon siis ühe rallika veel võistlusele juurde. :P

Mõned aastad tagasi sai tegelikult seda mudelit juba alustatud. Tookord alustasin kere värvimisega, mis aga paraku esimesel korral ebaõnnestus. Seejärel kadus motivatsioon ning mudel jäi karpi seisma. Tänaseks päevaks on alustatud vana värvi eemaldamisega, mis on ka alljärgnevatel piltidel näha. Veel on värvitud veljed ning restidest mõningaid detaile välja lõigatud ning karpidesse sorteeritud. Edastasin samad pildid ning info ka korraldajale ning nende poolt minu osalemisele takistusi ei seatud. Kui kellelegi aga ikkagi peaks vastukarva olema, et alustatud mudeliga osaleda soovin - andke kindlasti märku. :wink:

Nüüd aga mudeli juurde. Plaan on ehitada Petter Solbergi versioon. Täiendava detailsuse huvides sai tellitud ka Studio27 fotosöövitused. Kahjuks ei olnud komplektis kaasas turvavöödeks vajalikke detaile, kuid need peaks kuskil varudes täitsa olemas olema. Mudelil endal valujääki leidub päris palju, detailide kokkuistumise kohta hetkel veel rääkida ei oska - eks selgub ehituse käigus.

Nüüd aga pildid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Loodetavasti jõuan mudeli tähtajaks valmis, muret valmistab värvimistöödeks sooja koha leidmine, kuid küll ka see küsimus lahenduse saab.

Jõudu kaasvõistlejatele, kindlasti tuleb väga põnev võistlus! :)

Gustav
DVT
Postitusi: 211
Liitunud: 05 Jaan 2012, 14:00

Postitus Postitas DVT »

Selle alustatud kitiga on tööd tunduvalt rohkem, kui uuega. Ma pole siiamaani kuskil näinud Hasegawa valmis Subaru (peale A-rühma autosid), seega jälgin seda ehitust suure huviga.
Edu!
Vasta