Jaguar E-Type 1:25

Vanad, aegunud mudeliteemad
Vasta
2jz

Jaguar E-Type 1:25

Postitus Postitas 2jz » 15 Juul 2014, 11:29

Tere!

Avastasin selle foorumi ja mõtlesin, et postitan ka enda mudeli kokkupaneku.
Kuna kogemusi antud alal eriti ei ole siis soetasin poest leiduva komplekti. Enne seda olen proovinud kiiruga Porsche Carrera RS-i kokku panna, tulemus ei ole suurem asi. Nüüd proovin rohkem keskenduda.

Pilt
Eks esimese asjana algas töö valujääkide lihvimisega. Siin kohe ka küsimus, millega teie värvite kere? Porschet värvisin tsikli porilauast üle jäänud autovärviga ja plastik hakkas sulama. Iseenesest pintseldades eriti head tulemust ei pruugi tulla ja kaasas olevat värvi on värvipüstoli jaoks suts vähe.

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Tamm85

Postitus Postitas Tamm85 » 15 Juul 2014, 17:04

Edu selle mudeliga, peavalu ehitamisel jagub :D

Värvimisest. Hea tulemuse saamieks oleks muidugi mõistlik osta aerograaf, aga alustuseks saab hea tulemuse ka spraysid kasutades. Ise kasutan Motip valget spray krunti. Värvi olen kasutanud ka motipi sprayd, aga enamuses head autovärvi. Kui krunt on all, ei hakka autovärv plastikut sulatama. Lakki kasutan mina 2K autolakki, aga jällegi ajab asja ära motipi spray lakk. Spray laki puhul saab hea tulemuses kui lasta 4 normaalset kihti lakki ja iga kihi vahel lasta kuivada 20-25min. Ei pea muidugi kasutama motipi spraysid, aga enamus autopoodides on see kõige lihtsamini kättesaadav :)

Vasta