Scania 142H

Vanad, aegunud mudeliteemad
Vasta
Kasutaja avatar
Mossenik

Scania 142H

Postitus Postitas Mossenik » 26 Juun 2012, 15:46

2-seeria Scaniaga tuli uus kabiini disain ja intercooleriga v8-sad, mille kõige võimsam variant oli 450 hj. Antud mudel paistab olevat ilma intercoolerita esimeste aastate 142, millel oli veidi tuunitud 141 mootor.
Mudelit polnud ise eriti lõbus kokku panna, väga palju juppe oli millest õpetuses midagi kirjas pole ja minu poolest võiks kõik mudeli tootjad tihendid klaasi külge valada, teeks elu palju lihtsamaks, heller oli sellega hakkama saanud..
"Mustaks" tegemisel feilisin veidi, värv kuivas liiga kiiresti..
Hetkel veel puudu palju pisidetaile..
Pilt
Pilt
Pilt[/img]

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 26 Juun 2012, 18:06

Praegu jääb natuke imelik üldmulje. piinlikult puhas rehv roppmusta velje peal. sama kontrast lööb välja ka kasti porte ja tendi servas, ning esimese põrkeraua ja kabiinidetailide juures. kui tolmuga asja veidi ühtlustada, oleks tegu juba väga viisaka tegelasega.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
m2giorav
Kontakt:

Postitus Postitas m2giorav » 26 Juun 2012, 18:07

Pole mitte midagi öelda, väga hästi välja tulnud.
Valmis:
Chevy Caprice VIP Taxi 1/25
"puhkus" mudelite ehitamisest :/

Kasutaja avatar
Mossenik

Postitus Postitas Mossenik » 17 Dets 2012, 14:51

Mingil määral siis edasi arenenud
Pilt

Kasutaja avatar
Aare

Postitus Postitas Aare » 18 Dets 2012, 15:20

Kuigi mulle meeldivad rohkem sellised lakutud-läikivad tänapäevased veoautod, seda ka päriselus, ei saa salata, et selliste vana kooli pillide puhul on päevinäinud disain täiesti õigel kohal :) Täitsa mõnus vaadata- olen näinud ka dioraamasid, kus kusagil roostes konteineri kõrval pika rohu sees vedeleb mingi mõlkis-roostes-lõhkiste rehvidega jne veokas, ka sellist on täitsa äge vaadata vahelduseks, kuigi omale sellist siiski ei teeks :D

Vasta