Mercedes-Benz 540K 1/24 simmtann

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Mercedes-Benz 540K 1/24 simmtann

Postitus Postitas simmtann » 11 Sept 2013, 13:27

Siim Tamm on võtnud vaevaks proovida, kuidas oleks üks mudelauto kiirkorras valmis ehitada. Tavaliselt ei tule mul sellised asjad just kuigi kähku välja, kuid nüüd on ka eesmärk veidi teine. nimelt pealkirjas mainitud Mercedes ei saa olema uuevääriline läikiv museaal, vaid "barnfind." See tähendab siis kümnendeid kuuris vedelenud ja roostetanud "omas mahlas" autot. Proovin, kuidas on plastikut rooste ajada. Tean, et heal tasemel vanandamist ei ole sugugi kergem teha, kui siledat asja, aga mulle tundub, et mänguruumi on rohkem ja tähelepanu saab pöörata hoopis teistele asjadele, kui tavaliselt.
Sellised tööd nõuavad pea eranditult ka väikest dioraami, mis antud hetkel küll ajapuuduse tõttu tegemata jääb. Pikemalt on plaanis vanakesele treiler alla ja fordi kastikas ette ehitada - peaks mingil määral vastava keskkonna puudumist kompenseerima.

Algmaterjal on selline -
Pilt
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 06 Okt 2013, 16:54

Lootsin valmis saada, aga palju teha ei jõudnud. Nüüd SBK pooleli ja ilmselt esimest korda välja saab alles peale võistluse lõppu.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Vasta