Minimaailm 2013

kõik üritused, mis mudelistidele huvi võiksid pakkuda.

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Minimaailm 2013

Postitus Postitas simmtann » 28 Veebr 2013, 10:39

Tere,

Usun, et oleks vaikselt aeg hakata infot jagama.
Esimene ja kõige olulisem info - kuupäevad.
Näitus on pealtvaatajatele avatud 11. mail 2013 10.00 - 17.00. Seda Tallinna Lauluväljakul. (http://lauluväljak.ee/)
Võrreldes eelmiste "Lauluka" kordadega on see aasta meie kasutada veidi suurem ala. Nimelt laulukaare esisel platsil saavad RC mudelid teha demo esinemisi. Meie suunal on aga kõik vanaviisi - Lauad ja mõned pingid meie poolt, mudelid teie poolt.
Plastikmudel.net osaleb sel aastal organiseeritud väljapanekuga.
Et mitte teid ära hirmutada - see ei tähenda, et foorumikasutaja ei võiks enda asju välja panna. Loomulikult võib ja see on isegi soovitatav. Lihtsalt oleme otsustanud, et organiseeritud ja läbimõeldud väljapanek võiks hobist mitte teadvale inimesele pakkuda rohkemat, kui lauatäis autosid.
Millega täpsemalt "hakkama saada" plaanime, sellest veidi hiljem ja täpsemalt.
Lubanud on tulla mitmeid „välisesindusi” Lätist, Soomest, Leedust(?) ja Rootsist.

Lisaks klassikalisele mudelinäitusele saab näha ka vanu busse. Kindlasti on kohal "kuusalu autobaasi" ZIS 127 ja Ikarus 55 "LUX", lahtine on veel Tallinna Linnatranspordi ameti valduses oleva Ikarus 260 tulek.

Registreerimiseks palun võtta ühendust minuga. Taaskord rõhutan üle, et minuga, mitte Toomasega. Tal on muid tegemisi niigi ohrtalt, ning kui kõik registreerimine käib ühe kodaniku kaudu on kogu protsess kordades valutum. Järgnevalt kontaktid soovi avaldamiseks -

Siin foorumis privaatteade
Telefon +372 533 01 522
Mailid - simmtann@hotmail.com / info@minimaailm.ee
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 16 Apr 2013, 12:36

Kuna näitus on juba vaikselt uksele koputamas, pean tahes tahtmata hakkama kergitama "saladuseloori" meie näituseplaanidest.
mõte oli sel aastal kokku ajada võimalikult palju PM võistlustel osalenud mudeleid.
Kokku 5 võistlust ja üle 40 mudeli peaksid andma meie arengust päris hea läbilõike.
Nüüd aga keerulisem osa . Logistika.
Kes, kuidas, millega ja kustkohast saabub - see oleks vaja nüüd läbi rääkida.
Tegin phe lihtsa exeli tabeli, kuhu üritasin kirja panna kõik võistustel osalendu autod, mis on valminud ( ka need, mis on valminud peale tähtaega.)
Rohelisega märgitud read on need, millega peaks kõik korras ja selge olema.
Kollasega read - olen inimesega rääkinud, aga asjad on veel segased.
Valged - tühi maa ja lage väli.
Tärniga märgitud - mudel valminud peale võistluse lõppu.

Paratamatu on see, et kui me tahame kogu rivi kokku ajada, pean ma mingisuguse "ümbereestireisi" tegema ühel hetkel. Selleks, et ma saaks ringi võimalikult optimaalslt planeerida, oleks aga vaja hakata tasapisi teadma, et kes ei saa / taha ise näitusele tulla, ning ei ole enda mudelit nõus postiga saatma.
Samuti võiksid kõik enda nime seal tabelis nägevad kodanikud ühel või teisel moel minuga ühendust võtta, et asjad oleksid kindlasti paigas.

Tabelit näeb siit :
http://simmtann.planet.ee/PM/V%f5istlus.xlsx
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 16 Apr 2013, 15:38

Võtsin nimekirja ette ja suhtlesin kiirelt Trikkargk'i ja Kaupsss'iga

Tulemuseks see, et Trikkargk lubas EVO III'e tuua selleks ajaks linna ja Kaupsss pidi SLS'i kohta uurima, kuid 190E olla ammu maha müüdud kodanikule Mirko Birk. Tuleb sealt edasi vaadata.
Võtan enda peale ka kodanikuga -Gert- suhtlemise.

EDIT: Gert'iga räägitud ja vastus positiivne. Mudeli saab.

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 16 Apr 2013, 16:31

Võin ka enda Subaru ja muud automobiilid kohale vedada. Loodan ka Fordi 11ndaks valmis saada. :)

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 16 Apr 2013, 16:44

Mirkoga olen rääkinud, aga kindlat vastust veel ei ole.

DR1FT

Postitus Postitas DR1FT » 18 Apr 2013, 07:58

Mis programmiga seda tabelit veel avada?
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 18 Apr 2013, 09:52

Office Excel?

Salvestasin ka vanemale Officile ära tuntava variandi, rohkem ei oska aidata -

http://simmtann.planet.ee/PM/V%25f5istlus.xls

Kasutaja avatar
RaikoJ

Postitus Postitas RaikoJ » 11 Mai 2013, 20:22

Tänaks siis minimaailma korraldajaid/organiseerijaid plastikmudelist, samuti kutsuijaid ja muhedat seltskonda. Muidugi ka Tanelit eraldi eriskummalise meene eest !
Oli meeldiv ja järgmisel aastal loodetavasti uuesti.

Raiko.
热情的建设者

Kasutaja avatar
Ints28

Postitus Postitas Ints28 » 12 Mai 2013, 01:33

Tore üritus oli, sai nimed ja pildid kokku viidud kasutajatega. Seltskond oli ka väga lõbus. Järgmisel üritusel kohal ja uute masinatega.

macripper

Postitus Postitas macripper » 12 Mai 2013, 09:15

/me vabandab juba ette kvaliteedi pärast... siseruumides pildistamine on mu jaoks veel suhteliselt tume maa... ja ma mõningad objektid olid harjumuspärasest "modellist" (ps. ära puutu naismodelli!) miljontriljonbiljon korda pisemad :)... aga (väga khuuli) näituse meenutamiseks ajavad ehk asja ära :)

https://picasaweb.google.com/1162788742 ... 24Pq9aPldQ

Ps. Kasuta pilte, kus tahad - kuidas tahad mu poolest :) Ja kui mõni pilt eriti kellegi silma riivab, siis öelgem, ärgem häbenegem :)
Näiteks: Mudel pildilt nr x palus selle pildi eemaldada, kuna ta on häbelik ja ei soovi end internetis eksponeerida :D.
mudeliplika :)

Anti

Postitus Postitas Anti » 12 Mai 2013, 11:03

head pildid. Tänud :!:

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 12 Mai 2013, 17:27

Kas kollasest ja uuemast sinisest GT500'st on mingi teema ka kuskil siin?
Pilt
Pilt[/img]

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 12 Mai 2013, 19:26

Kollasest Mustangist teema: http://plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1327

Näitus oli ütlemata vägev. Järgmisel aastal tasub uute mudelitega uuesti kohal olla. Eero ja Taneli arutelu teemal "Tanel ostis vale auto" oli ka muidugi priceless.

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 13 Mai 2013, 12:51

Tore, kui osalejatele meeldis. Ja Eerokas unustas kohapeal mainimata kurva tõsiasja, et ilmselt on tema selle valge kupee roolis rohkem olnud kui ma ise. vot siis "vale" autot.

Tsiknat

Postitus Postitas Tsiknat » 14 Mai 2013, 00:06

Viimati muutis Tsiknat, 14 Mai 2013, 23:37, muudetud 1 kord kokku.

Vasta