Valmis mudelid / hindamine

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Valmis mudelid / hindamine

Postitus Postitas simmtann » 13 Dets 2012, 12:28

Siia teemasse postitatakse kõik võistlusel osalevad tööd, mis on tähtajaks valmis saanud. Iga kasutaja lisab enda mudelist 6 pilti. Mingeid kriteeriume fotodele ei ole, kuid arvestage, et suur osa hinnetest sõltub just nendest kuuest pildist. Lisaks on vaja lisada kiire kirjalik ülevaade tehtud töödest nii eesti kui inglise keeles. Kes välismaakeelse jutuga hätta jääb, võib julgelt pöörduda. Hindamisele kuuluvad tööd, mis on õiges vormis esitatud hiljemalt kuueteistkümnenda detsembri ööseks. Paari minuti prast nokkima ei hakka, aga üritame ikka 16nda kuupäeva sisse jõuda.
formaadi kohta võib malli võtta eelmise aasta võistluse teemast - http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1225

Edu teile kõigile, kes on olnud tublid ja lippu kõrgel hoidnud, Siim Tamm see kord ilmselt hoiab aupaklikult kõrvale.

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Tamm85

Postitus Postitas Tamm85 » 13 Dets 2012, 20:43

Tere !

Minu jaoks on see teine kord võtta ose sellisest võistlusest. Seekord valisin jällegi mudeli Tamiya toodangust, täpsemalt siis Porsche 959. Detailsuse ja kvaliteedi pooles on tegemist väga hea mudeliga. Värvitud sai seda mitmeid kordi nii hõbedaseks kui ka valgeks, aga lõplikuks jäi siiski valge. Värv siis Zero Pure white ja auto 2K lakk. Sisu sai enamvähem värvitud selliseks nagu tuli see tehasest, omalpoolt lisasin flocki põrandale.

Hello !

Its my second time to take part of competition like that. Again i choose model from Tamiya, Porsche 959. Quality and details are very good, like Tamiya allways is. I have painted it few times, silver and white but final descion was white. Paint is Zero pure white and cleared with automotive 2K. Interior was painted similar to how this car come from factory. For more detailing i added flocking.

Mark / Make - Porsche
Mudel / Model - 959
Aasta / Year - 1987
Tootja / Manufacturer - Tamiya
Skaala / Scale - 1/24

Wip: http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1321

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
madmax

Postitus Postitas madmax » 13 Dets 2012, 22:04

Tere!

Esimene kord kui võtan osa mudelivõistlusest.Mudel on amt toodang ja suht kvaliteetne.Oli lõbus ehitada kuid oli ka tagasilööke.oleksin võinud panustada natuke rohkem nii ajaliselt kuika rahaliselt.Kere on värvitud vallejo tooniga black green.

Hello!

This is my first time to participate in a model building competition.Model is made by amt.It was fun to build,but there were a few mistakes.I should have been putting in more time and money.Body is painted with vallejo black green.

Make/Mark:Ford
Model/Mudel:Club Coupe
Year/Aasta:1949/50
Manufacturer/Tootja:AMT/Round2Models

Pildid/Pictures:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Esiratas on viltu ja aku jookseb verd :lol: :lol: aga muidu (minu meelest)kõva rotikas.
The front wheel is in a weird angle and the battery is bleeding :lol: :lol: but (in my opinion) looks like a helluva rat rod.
Viimati muutis madmax, 22 Sept 2014, 09:56, muudetud 1 kord kokku.

Disigny

Postitus Postitas Disigny » 14 Dets 2012, 18:15

Tere!

Võistlusest võtan osa teist korda ning seekordseks mudeliks valisin Nissan Skyline 2000 GT-Ri. Mudel oli Tamiyale omaselt väga kvaliteetne ja jupid sobisid kokku ideaalselt. Ehitasin põhimõtteliselt OOB, juurde lisasin ette väikese stangelisa, muutsin mootoriruumi detailsemaks ning veljed vahetasin 17'' RS Watanabede vastu. Värviks hallikas-sinine metallik ja värvitud Motipi spreiga. Ise jäin tulemiga väga rahule. :)

Hello!

This is my second time, taking part in this competition and for this time, I chose the Nissan Skyline 2000 GT-R. The quality of the model was very good, considering that it was a Tamiya product, also all the parts fitted perfectly. I built the model basically OOB, just added a little front spoiler to the bumper, I also added many details to the engine room and finally I changed the original wheels to 17'' RS Watanabes. The color of the car is a sort of greyish-blue metallic and it is painted with Motip's spraypaint. I myself am very satisfied with the final product. :)

Mark / Make - Nissan
Mudel / Model - Skyline 2000 GT-R Hardtop
Aasta / Year - 1971/72
Skaala / Scale - 1/24

WIP: http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1310

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Ints28

Postitus Postitas Ints28 » 15 Dets 2012, 16:56

Tere!

Võtan võistlusest osa esimest korda. Mudeliks valisin Tamiya VW 1300 Beetle. Ehituse käigus sai kasutatud BMF'i ja flocki. Selle mudeliga sai proovitud ka poleerimist, millega jäin väga rahule. Värvitud on Zero Nordic Cold'iga.

Hello!

I'll have participated in the competition for the first time. I chose Tamiya model 1300 VW Beetle. I was used during construction of BMF and flocking. This model could also try the polish, which I stayed was very satisfied. Painted by Zero nordic cold.

Mark / Make - Volkswagen
Mudel / Model - 1300 Beetle
Aasta / Year - 1966
Skaala / Scale - 1/24

WIP: http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1332

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
Ahwike

Postitus Postitas Ahwike » 15 Dets 2012, 18:59

Tere.

Selleks võistluseks valisin ma WRC mudeli. Värvid ja lakid on firmalt zero. Lisasin PE, turvavööd ja blue stuffi vesikleepsud mis olid tõesti head. Mudeli enda kvaliteet oli halb ja pidi palju korigeerima (valujäägid ja puudujäägid).
Ise jäin lõpptulemusega rahule

Hello.

For this completition I chosed WRC rally car. Paint and varnish is made by Zero. I added PE, belts and blue stuff water stickers which were really good. Quality of the model was poor and i had adjust many parts. I am happy with the outcome.

Mark / Make - Ford
Mudel / Model - Focus RS WRC
Aasta / Year - 2010
Tootja / Manufacturer - SimilR
Skaala / Scale - 1/24

VIP: http://www.plastikmudel.net/foorum/view ... sc&start=0

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Turbos make torque, and torque makes fun
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Kaido

Postitus Postitas Kaido » 15 Dets 2012, 19:40

Tere.

Esimest korda osalen võistlusel. Kuigi olen varem igasuguseid masinaid kokku pannud, siis Subaru on mu esimene kerega sõiduauto. Esimest korda ehitasin Tamiya mudelit, kvaliteet oli mudelil väga hea, jupid sobisid ideaalselt kokku. Ehitasin põhimõttelisest OOB, lisatud said interjööri turvavööd. Värviks on sama sinine, millega tänaval ka päris Subarud sõidavad. Ise jäin tööga rahule, kuigi mõni asi oleks võinud paremini õnnestuda.

Hello.

It´s first time taking part in this competition. Although I have done before other kind of models, then this Subaru is my first street car. It was mine first time to built Tamiya model, quality of this model was really good, parts fitted together perfectly. Basically I built OOB, just added scratch-built seatbelts. Picture of interior can be seen Work In Progress thread. Color of body is the same, that real Subaru´s on street have. I myself am satisfied with final product, but some things were could been better.

Mark/Make - Subaru
Mudel/Model - Impreza WRC´ 98
Aasta/Year- 1998
Tootja/Manufacturer- Tamiya
Skaala/Scale - 1/24

WIP: http://plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1309

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
erki525

Postitus Postitas erki525 » 16 Dets 2012, 11:36

DR1FT

Postitus Postitas DR1FT » 17 Dets 2012, 18:41

Võistlusel osalen kolmandat aastat, seekord siis Jaapani autoga. Aoshima 1:24 Nissan Silvia S13. Tegemist on hea kvaliteediga mudeliga. Kere ülemine osa värvitud Motip helesinise spreivärviga, altääred Motip metallikmustaga. Sisu musta sprei ning Revelli matt-halliga. Mudelil oli kaasas ka SR20DET mootor. Veljed jätsin samad, mis komplektiga kaasas olid : 18' Work Cr-Kai. Mudeliga ise jäin väga rahule. Siin ka väikene nimekiri tehtud töödest :

Välimus :

Uus esistange
Küljekarbid
Ventileeritud kapott

Interjöör:
uus Rool
uued esiistmed
turvavööd

Mootor :
Turbo
Turbo torustik
Turbo jahuti
Pidurivoolikud
erinevad juhtmed
sisselaske kollektor
väljalaske kollekror
Uus summuti

Ja esiratastekalle

---------------------------------------------

It's my third time participating and this time I chose a japanese car - Nissan silvia S13 by Aoshima in 1/24. It's a quality kit. Upper part of the body is painted in light blue and lower parts with metallic black, both from "Motip." On seats and interior I've used black spray and matt gray from Revell. the SR20DET motor came with the kit. Also the wheels come from the kit, they're 18inch Cr-Kai. I myself am quite pleased with the outcome. Here's a small list on mods made :

Exterior :
new front bumper
side skirts
vented hood

Interior:
steering wheel
front seats
seatbelts

Engine :
Turbo
Intercooler
Intake
Exhaust
Muffler

And camber (front)
--------------------------------------

WIP :
http://www.plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1346

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

DR1FT

8)
Viimati muutis DR1FT, 20 Dets 2012, 02:05, muudetud 1 kord kokku.
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.

Kasutaja avatar
vaoinas
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas » 18 Dets 2012, 00:37

Tere

Kuigi olen seda foorumit pidevalt jälginud, kuid võtan siin esmakordselt sõna - Tanel palus osaleda käesoleva võistluse ¾üriiliikmena ning anda hindeid ja kommentaare.
Olen tegev peaasjalikult http://www.militaar.net foorumis kasutajanime vaoinas all - ehitan soomustehnikat, seega kui mõned minu kommentaarid veidrad tunduvad, siis võib see ka sellest tingitud olla.
Katsun hinnata mudeleid nende postituse järjekorras. Püüan pisut arvesse võtta ka mudeliehitaja varasemat kogemust, oskusi ja töid, nii hästi - halvasti, kui ma neid tean.

Tamm95 - Porsche 959madmax - '49 Ford CoupeDisigny - Nissan Skyline 2000 GT-RInts28 - VW Beetle 1300Ahwike - Ford Focus RS WRC 2010Kaido - Subaru Impreza WRC '98erki525 - Mercedes-Benz SLS AMGDR1FT - Nissan Silvia S13

Kasutaja avatar
Tamm85

Postitus Postitas Tamm85 » 18 Dets 2012, 16:48

Minu hinded

1. Ints28 - VW Beetle 1300

Väga puhas mudel, natuke karvasust leiab aind sisu juures.

2. erki525 - Mercedes-Benz SLS AMG

Ka igati viisakas mudel, häirib aind, et keskkonsoolis pole nuppe ja liiga ühevärviline mootoriruum.

3. Ahwike - Ford Focus RS WRC 2010

Jällegi viisakas mudel. Eriti meeldib keeruline värvilahendus mis hästi välja tulnud. Seest on küll detailivaene ,aga selles saab süüdistada aind tootjat, vähemalt on lisatud korralikud vööd PE osadega.

Kasutaja avatar
Ints28

Postitus Postitas Ints28 » 19 Dets 2012, 03:52

Minu poolsed hinded

1. erki525

2. Tamm85

3. Ahwike

minimees

Postitus Postitas minimees » 20 Dets 2012, 20:03

Tere.

Tamm95 - Porsche 959madmax - '49 Ford CoupeDisigny - Nissan Skyline 2000 GT-RInts28 - VW Beetle 1300Ahwike - Ford Focus RS WRC 2010Kaido - Subaru Impreza WRC '98erki525 - Mercedes-Benz SLS AMGDR1FT - Nissan Silvia S13

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 21 Dets 2012, 16:38

Tervist! Pole ma viimasel ajal siin foorumis väga aktiivne olnd aga eks ma katsun enda hinnangu anda, iseasi kui tõsiseltvõetav minu arvamus enam on :D

Tamm95 - Porsche 959
madmax - '49 Ford Coupe :D . Algaja kohta pole nagu väga vigagi, aga teiste võistlejatega arvestades pean ma sulle ausalt panema sellised punktid nagu ma panin.
See et viitsisid pintsliga kere üle värvida selle eest annaks juba lisapunkti, igavene vaev on selle asjaga, olgugi et tulemus ei ole teiste võtetega võrreldav.
Me kõik oleme algajad olnud, ära pead norgu lase ning ehita mudeleid edasi, küll pikkamisi tulema hakkab, ükspäev paned mõne võistluse kinni ;)

Disigny - Nissan Skyline 2000 GT-R
Ints28 - VW Beetle 1300:D

Ahwike - Ford Focus RS WRC 2010 :Dpain in the ass mudel.
Interjöör ei jää nagu väga erilisusega silma, samas kõik mis on, on viks ja viisakas.
Mattmust on vähekene häiriva tulemusega ja üldse midagi on puudu, ma ei oska seda öelda :D

Muidu nagu oleks okei, aga nii suure kogemuspagasiga mudelistilt ootasin veidike enamat ;)

Kaido - Subaru Impreza WRC '98 erki525 - Mercedes-Benz SLS AMG DR1FT - Nissan Silvia S13

DVT

Postitus Postitas DVT » 30 Dets 2012, 01:29

Vasta