Micro Set ja Micro Sol

Erinevate toodete kirjeldused kasutajate poolt

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
siim123
Postitusi: 2616
Liitunud: 05 Juul 2007, 22:57

Micro Set ja Micro Sol

Postitus Postitas siim123 » 23 Aug 2010, 16:32

Mitmeid kordi on küsitud, mis need vigurid on, seega teen ülevaate neist. Ma lisan ka pildid hiroboyst, vajutage pildile ning see suunab teid hiroboysse kus saate seda vajadusel soetada.

Mõlemad on väga head asjad ning soovitan võimalusel soetada, tihtilugu aitavad teid hädast välja.

Micro Set
Micro Set aitab kleepsu tugevamini pinna külge panna. Seda kantakse pintsliga pinna peale, kuhu tahad kleepsu asetada, ehk siis pinna ja kleepsu vahele. Tal on ka kergelt pehmendav toime mistõttu ta tõmbab kleepsud ka keerulisematel pinnastel ilusti külge. Teda on hea kasutada ka siis, kui kogemata vesikleepsu olete ära rikkund ja enam ei jää kere külge. Kui pinnas on väga keeruline, aitab Micro Sol, millest räägin järgmisena.
Pilt

Micro Sol
Micro Sol on kleepsupehmendi. Ta pehmendab kleepse, aidates nii väga rasketele kerekumerustele suuri kleepse peale panna, eriti süsinikfiiber imitatsioone või WRC/Drag/Nascar kleepse. Pehmendatud kleepsuga pead õrnalt toimetama, soovitatavalt sõrmega mitte üldse puutuda, muidu lõhud kleepsu ära. Seda kantakse pintsliga kleepsu peale, ühest pudelist peaks tükiks ajaks piisama. Kui kleeps on pehme, vajutad pehme lapiga kleepsu vastu kere ja vajadusel lisad veel pehmendit.
Pilt

minimees
Postitusi: 1197
Liitunud: 15 Mai 2009, 23:57
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas minimees » 23 Aug 2010, 16:34

Head asjad on!!!
Panin alpina b10 velgedele nendega vesikad külge

Vasta