1. leht 1-st

Detailmasters distributor kit

Postitatud: 23 Jaan 2012, 15:33
Postitas siim123
:D .


Sellised asjad siis tulevad kaasa, nagu pildilt näha sobib see siis 4, 6 ja 8 silindrilistele:
PiltPilt


Külgedele saab lausa klambrid panna, aga nondega tasub ettevaatlik olla, sest nood nii pisikesed et võivad teie mustade küünte vahele isegi ära kaduda.
Pilt


Kaasas on ka siuke juhe, mille isolatsioonist saad need krdima..... noh.... kaelused vms teha, ma nende nimetust peast ei tea
Pilt
Pilt
Pilt


Vahepalaks mainin veel niipalju, et kaasas olev küünlajuhe on pisut liiga peenike, ma otsustasin poole monteerimise peal ümber ning kasutasin Scaledreamsi küünlajuhet.
Sellel pildil on veel näha originaal küünlajuhet, mingi süsteemi peate välja mõtlema kuidas nad jagaja sisse pidama jääks, nii peenikesel juhtmel andis sõlmi sisse teha, jämedamat juhet kasutades pidin liimiga küllalt palju mässama ja improviseerima
Pilt


ja pmtselt jah, kui tahta saab sellest väga ilusa asja teha, minu oma lõpus veits mäkerdamiseks läks ning need "kraed" ei saanud päris ühepikkused ka, pooli detaile ma ei hakanud tegelt külge panemagi sest see jagaja läheb mul ühel mudelil pooleldi peitu. Kellele meeldib nii pisikese asjaga mässata siis soovitan soojalt, aga kel probleeme siis soovitan pre-wired asja mis minuteada Detailmastersi tootevalikus olemas.
Pilt

Postitatud: 23 Jaan 2012, 15:42
Postitas Black66
See sinu niinimetatud kraed nimetavad autospetsialistid piibuks. Kah mul krae või asi. :D

Postitatud: 23 Jaan 2012, 15:44
Postitas siim123
Ma unine mai jaga matsu suurt :D