Detailmasters distributor kit

Erinevate toodete kirjeldused kasutajate poolt

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
siim123

Detailmasters distributor kit

Postitus Postitas siim123 » 23 Jaan 2012, 15:33

:D .

Sellised asjad siis tulevad kaasa, nagu pildilt näha sobib see siis 4, 6 ja 8 silindrilistele:
PiltPilt

Külgedele saab lausa klambrid panna, aga nondega tasub ettevaatlik olla, sest nood nii pisikesed et võivad teie mustade küünte vahele isegi ära kaduda.
Pilt

Kaasas on ka siuke juhe, mille isolatsioonist saad need krdima..... noh.... kaelused vms teha, ma nende nimetust peast ei tea
Pilt
Pilt
Pilt

Vahepalaks mainin veel niipalju, et kaasas olev küünlajuhe on pisut liiga peenike, ma otsustasin poole monteerimise peal ümber ning kasutasin Scaledreamsi küünlajuhet.
Sellel pildil on veel näha originaal küünlajuhet, mingi süsteemi peate välja mõtlema kuidas nad jagaja sisse pidama jääks, nii peenikesel juhtmel andis sõlmi sisse teha, jämedamat juhet kasutades pidin liimiga küllalt palju mässama ja improviseerima
Pilt

ja pmtselt jah, kui tahta saab sellest väga ilusa asja teha, minu oma lõpus veits mäkerdamiseks läks ning need "kraed" ei saanud päris ühepikkused ka, pooli detaile ma ei hakanud tegelt külge panemagi sest see jagaja läheb mul ühel mudelil pooleldi peitu. Kellele meeldib nii pisikese asjaga mässata siis soovitan soojalt, aga kel probleeme siis soovitan pre-wired asja mis minuteada Detailmastersi tootevalikus olemas.
Pilt

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 23 Jaan 2012, 15:42

See sinu niinimetatud kraed nimetavad autospetsialistid piibuks. Kah mul krae või asi. :D
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 23 Jaan 2012, 15:44

Ma unine mai jaga matsu suurt :D

Vasta