McLaren F1 Fujimi 1/24

Kit reviews, kõlab paremini.

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Rock

McLaren F1 Fujimi 1/24

Postitus Postitas Rock » 22 Juun 2014, 10:57

Tere üle pika aja,

Rockil on pooleli päris mitu erinevat mudelit, aga ootamatult läheb järgmisena ehitusse Fujimi McLaren F1.

Pilt

Miks selline valik? Selleks peame minema ajas päris palju tagasi, aastasse 1992. Jah, mõned teist polnud siis veel sündinudki:D Vend ostis pidevalt Autorevüü nimelist ajakirja ja muidugi lehitsesin minagi seda mõnuga. Aeg-ajalt kirjutati ikka superautodest ja ühel päeval ilmus artikkel McLaren F1-st.

Pilt

Pilt

Pilt

Ma ei tea, miks just see auto mulle südamesse läks ja jäi, kuid minu jaoks on see ajast aega kuidagi teistmoodi ja põnev tundunud. Kui eelmisel aastal Fujimi antud tänavaversiooni välja lasi (võidusõiduvariante oli mudelina ka varem), ei olnud kõhklust: tellimus teele.

Pilt

Miinuseks võib pidada poolikut mootorit (näha vaid pealmine pool, sama trikki on kasutanud ka Tamiya). Täismootorit on müüa eraldi, kuid üüratu hinna eest ja kuna tagumine luuk lahti ei käi, jätan selle nii nagu on.

Pilt

See-eest saab valida, kas uksed jäävad lahti või kinni (liigutamisvõimalus puudub, olemas on lihtsalt kaks asendit).

Pilt

Pilt

Juurde tellisin fotosöövituse, et asi oleks veidi detailsem.

Pilt

Minu silmis on sellel mudelil plusse tublisti rohkem kui miinuseid. Detaile on ehk vähevõitu, kuid minu jaoks ongi tegu pigem sentimentaalse sidemega;) Ehk siis lihtsalt üks "must have".

Ilusat suve!

Vasta