Toyota Corolla Levin AE86 `85, 1/24, -Gert-

Vanad, aegunud mudeliteemad
Vasta
Kasutaja avatar
-Gert-

Toyota Corolla Levin AE86 `85, 1/24, -Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 19 Aug 2011, 01:02

Nii,mõtlesin siis ka et teeks oma esimesest võistlus mudelist teema ära.Kui sellega ühelepoole saadud ja aega üle jääb lisandub ka minu poolt teine mudel.
Tegemis siis pealkirjas mainitud isendiga,mudelil on olemas komplekte mootor,ning vedrustus süsteem.Plaanis on siis teha masinale väike bodykit,ning võibolla ka natuke interiöri spotlikumaks muuta.
Pildid:
Mudeli karp:
Pilt
Kere värv(Zero Mica red):
Pilt
Karbi sisu:
Pilt
Pilt
Kerest mõned pildid:
Pilt
Vabandan natuke halva pildi pärast:
Pilt
Ja veel veljed:
Pilt

Ja nüüd siis mõned pildid sellest,milline bodykit plaanis on:
Pilt
Pilt
Pilt

Järgmiste uuendusteni!;)
Kriminaalsed Ehitajad!

Kasutaja avatar
R.X
Moderaator

Postitus Postitas R.X » 19 Aug 2011, 01:09

Oikrt, värv on küll ilus.... Kas velg jääb originaaliks?
We all die. The goal isn't to live forever, the goal is to create something that will. - Tupac Amaru Shakur

minimees

Postitus Postitas minimees » 19 Aug 2011, 01:46

Opaa!! Ootan ehitust :P

Kasutaja avatar
-Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 19 Aug 2011, 14:45

Tänud.
Velgede kohta võin niipalju öelda,et kindlat ei tea veel midagi,võibolla jäävad originaalid,võibolla tulevad uued.. :twisted:
Kriminaalsed Ehitajad!

Kasutaja avatar
-Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 02 Nov 2011, 16:59

Nonii,tervitusi ka minu poolt üle pika aja!
Niisiis,vahepeal on midagi ka tehtud.Kuna hetkel aega väheke napib ja pealehakkamise taga ka asi natuke takerdub,siis väga ulmelist progressi pole olnud.Tegin algust bodykit-i ehitusega,põhi on saaanud juba kihid värvi ja natuke weatheringut,mootoriga olen ka juba algust teinud.Originaal sisselaske asemele sai tehtud ITB süsteem ,vaja lisada veel mõningad detailid sellele.Mootorile jäänud veel lisada ka küünlajuhtmed.Ja kuigi mootoriruum sai juba värvitud,tuleb sinna veel siiski lisada detaile,et asja natukene reaalsemaks muuta.Ilmselt üks keerukamaid asju mis veel teha jäänud on,on rataste alla panek.Sai siis vahepeal Peetri(Black66) kaudu tellitud 15 tollised RS Watanabe veljed.Tagumised veljed on küllaltki laiad ja ilmselt vaja teha koopalaiendused.Sisu on ka juba krunditud,vajalikud värvid ka olemas,lähiajal üritan interiööri ka värvitud saada.
Alustaks siis sellest,milline on kere hetkeseis:
Pilt
Tagatiib näed siis välja selline,vajab veel lihvimist ja pahtlit:
Pilt
Pilt
Esistange,mis vajav veel lisasi ja lihvi:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Radiaatorit sai väheke ümber tehtud,vana valatud ventikas sai ära lihvitud,stüreenist uus tuleb asemele teha + veel mingi reaalsem muster teha radiaatorile:
Pilt
Pilt
Mootoriruum,mis sai alguses natuke lihvi,ning hiljem sai prooviks ka lihtsalt mootor(Millel juba valmis ITB süsteem küljes)sisse tõstetud.
Pilt
Pilt
Pilt
Põhi näeb hetkel välja selline:
Pilt
Tagatuledest sai osa matistatud,kuna see teipimatta osa tuleb värvida kere värvi.Ja hiljem tuleb ilmselt tuleklaasidele väike tumendav toon anda,ei meeldi need üleni erkpunased tuled:
Pilt
Ja lõpetuseks velgedest ka mõned klõpsud.Rehvidele üritasin teha stretch-i(Esimest korda),tulemus pole just kõige perfektsem,kuid ega väga hullu ka pole:
Pilt
Pilt
Pilt

Lähiajal üritan ka teise poole küljestange valmis teha,millega praeguseks juba algust on tehtud,ning siis veel jäänud tagastange.Kui midagi jälle valmib,üritan postitada!
Seniks Cheers!
Kriminaalsed Ehitajad!

hardstar

Postitus Postitas hardstar » 04 Nov 2011, 14:27

Rehvid veits "karvased" aga muidu tehtud töö on ilus!

Edu!

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 04 Nov 2011, 16:48

Suures plaanis on hetkel väga hea. Rehvid tõesti tiba karvased, lase ääred võimalikult peenikese paberiga üle. Stretch effekt iseenesest on täiesti olemas. :)
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
-Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 08 Jaan 2012, 22:40

No tere taas,
Vahepeal on siis saadud natukene mudeli kallal nokitseda.Vahepeal oli sees ka väga pikk paus ,kuna kooli veerandi lõpp oli suht kiire ja pühade ajal ei viitsinud ka nagu väga nokitseda.Kuid nüüd viimaste päevadega on saadud midagi ka tehtud,kuid mitte eriti palju.
Selline näeb välja siis esiots:
Pilt
Külg siis selline,sai eemaldatud küljelt ukseliist,ja tehtud väike stangelisa,mis vajab veel natuke tööd:
Pilt
Tagatiiva lõpptulemus:
Pilt
Pilt
Selline sai siis tagastange:
Pilt
Ning uus summuti:
Pilt
Kuid samuti on vahepeal tekkinud ka üks probleem.Siis kui olin bodykiti-ga ühelepoole saanud,otsustasin kogu seda sildade kremplit uurima ja proovima hakata,aga avastasin,et olen suutnud vahepeal mõned tähtsad jupid kuhugile ära kaotada,olen need resti küljest lahti lõiganud,ja nüüd neid enam ei leidnud.nii parem- kui ka vasakpoolne siis.Vaja nüüd need kuskilt välja otsida,kui need juba kuskil tolmuimejas ei ole,või siis kuskilt uued muretseda.Aga kõige kurvem on just see,et mudeli valmimise tähtaeg pressib peale.
Pilt

Lähpäevil loodan kerele ja stangedele krundi selga saada,ja siis aeg põhja ja mootoriruumi kallal nokitsema hakata.Oleks hea,kui jõuan tuleva nädala jooksul kere värvitud ja ka lakitud,kuid pead ei anna,kuna esmaspäevast hakkab jälle kool pihta,ja vaba aeg väheneb.
Kriminaalsed Ehitajad!

Kasutaja avatar
-Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 26 Jaan 2012, 20:42

Ilmselt võivad moderaatoeid teema ümber ära tõsta siit võistluste alt Automudelite alateema alla.Kuna kadunud juppe pole ma siiamaani leidnud.Ja ega enam selle 4 päevaga suurt ei leiuta kah.Kunagi kui uuesti tuju tekkib,siis üritan asja lõpuni teha.

Cheers!:)
Kriminaalsed Ehitajad!

Kasutaja avatar
krew

Postitus Postitas krew » 26 Jaan 2012, 23:54

Stüreenist käbe uued, kaua see ikka aega võtab :D
Pilt

Kasutaja avatar
-Gert-

Postitus Postitas -Gert- » 08 Aug 2013, 14:39

Nonii,Tervist foorumlased.Sattusin ka üle pika aja nüüd siia ja mõtlesin et oleks aeg ka oma poolikud projektid tolmukihi alt välja võtta ja ilusti ära lõpetada.Nipet-näpet sai eile õhtul juba nokitsetud,lähipäevil,kui suudan omale pahtlit sebida,loodaks asja krundi alla ka saada.

Vajab veel kõvasti viimistlemist ja lisasi,praegu näeb üsna robustne välja:
Pilt
Adminid võiks tõsta teema ka võistluste alt ära.Aitäh! :wink:
Kriminaalsed Ehitajad!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 08 Aug 2013, 16:20

Vahva tõdeda, et mingi elu hakkab taas käima pärast pikka vaikust. Ma isegi koperdasin üle paari kuu jälle tööruumi paar päeva tagasi.

Auto stiil ei ole päris minu teema, lisaks fakt, et ma ei ole kunagi aru saanud antud "gorilla" ihaldatuse põhjustest. Tehtud tööd paistavad aga tasemel ja lõpp produkt saab ilmselt koostekvaliteedilt maasikas. ootan.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Vasta