Valmis mudelid / Hindamine

Simmtann/ says:
*dunno

Moderaator: Juhtkond

Tsiknat

Postitus Postitas Tsiknat » 05 Dets 2010, 19:53

Võtsin lõpuks ennast kokku, pidasin kõva võitluse laiskusega ja tutvusin päris põhjalikult ehitamise teemadega.
Nähtu põhjal katsusin endale selgaks teha kui palju tööd ja vaeva on nendesse mudelitesse pandud ja kui korrektne see töö ja vaev ekraanilt paistab.
Peale mõningast + ja - märkide sättimist iga mudeli taha jõudsin sellisele järeldusele:
1. Ahwike-Dodge
2. Siim-Impala
3. Eero-Chevrolet

Toomas

Kasutaja avatar
-kaspar-

Postitus Postitas -kaspar- » 05 Dets 2010, 23:00

1. Ahwike
2. siim123
3. Rolverts

Daffy

Postitus Postitas Daffy » 04 Jaan 2011, 19:41

Well, sess sai läbi ja nüüd olen puhkeasendist kh peaaegu välja saanud, seega saan tehtud töödele ja teemadele põhjalikumalt pilgu peale panna.
Kõigil hinnatavatel aru saada et hindasin võistlustöid puhtalt enda mudelite mätta otsast vaadates. Kvaliteeti peaks paberite järgi küll objektiivselt hinnata saama aga ma ei garanteeri kas see mul ka õnnestus.

Rolvets'i Estfield

Esiti tundus raam kuidagi jässakas sest isegi sai kunagi mudeldamise algusaastatel Estfieldi nullist ehitatud. Samas torude lisandumisel esialgne mulje ei säilinud ja asi hakkas vaikselt reaalset autoraami meenutama. Iseenesest siiski oleks võinud peenemaid pulki kasutada, päris Super 7 tüüpi masinatel nii jämedaid torusid minu teada ei kasutatud. Turbo detailsust pean kiitma, külma osa labad näevad väga kenad välja. Samas kuumast osast väljuv toru on tavaliselt ainult natukene jämedam kui väljalasketorustik. Põhjaplekki pean kiitma sest kasutada sama materjali millest päris masinad tehtud paistab peaaegu alati tõetruum. Ja ega ka muudel kerepaneelidel viga polnud, eraldi kiidan esirataste poriplekke :PAhwikese Dodge Charger Mopar Drift

Turvapuur näeb mõnusalt keeruline välja. Mootori ja tehnika paigutuse kallal on tehtud kõvasti tööd, kahjuks ei jää see paistma aga annab väga edukalt märku pühendumisest. Oeh, mis ma ikka oskan kosta, kõik on ilus. Ideaalilähedane mudel. :Dm2giorava Toyota Supra MK3 hobby car

Veljed on ilusad, kust said? :PEero Chevrolet Bel-Air '57

Ma ei tea kas see on hea või halb aga mul pole tõesti kuskile küüsi taha ajada ja närima hakata. Vb on asi selles et pole ise eriline OOB vend olnud kunagi. :Derki525'e Bmw 535i ac schnitzer s5hardstar'i Revell Shelby Cobra 427 S/C-Gert-'i Vertex Ridge TE3006 Soarersimmtann'i Chevrolet Impalasiim123'e 1958 Impala

Esimese asjana mainiks et isegi kui vigu näha ei jää tuleks nad eemaldada. Käigukasti pealt ntex :P

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 04 Jaan 2011, 19:58

Tundub et kõik on oma hinnangu andnud, Simmtann võiks nüüd hinded kokku lüüa ja võitja avalikustada. :)
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Vasta