Võistluse info

Simmtann/ says:
*dunno

Moderaator: Juhtkond

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 22 Nov 2010, 19:35

Võibolla täpsustuseks, et kui võimalik, siis tehke sellest kokkuvõttepostitustest inglise keelne tõlge ka samasse postitusse. Züriis on umbes 4 Inglise keelt kõnelevat isikut niiet teeme neile elu pisut lihtsamaks :D .
Ma küll katsun neid aidata tõlkimisega, aga ma usun et ma ei jõua igat autot eraldi selgitama hakata 4 inimesele.

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 22 Nov 2010, 19:47

siim123 kirjutas:Võibolla täpsustuseks, et kui võimalik, siis tehke sellest kokkuvõttepostitustest inglise keelne tõlge ka samasse postitusse. Züriis on umbes 4 Inglise keelt kõnelevat isikut niiet teeme neile elu pisut lihtsamaks :D .
Ma küll katsun neid aidata tõlkimisega, aga ma usun et ma ei jõua igat autot eraldi selgitama hakata 4 inimesele.
Herr Simmtanniga rääkisin sel teemal juba. Arvasime, et kõik osalejad ei pruugi inglise keelt vastaval tasemel veel osata, et siis nendel, kellel pole inglise keelset teksti juures, neile tõlgitakse see kellegi poolt ära.

Eero
"Liimiga püsib paremini!"
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 22 Nov 2010, 19:58

Kellel probleeme inglise keelega, saatke PM tõlgitavast tekstist mulle ning aitan välja.

Kasutaja avatar
Rolverts

Postitus Postitas Rolverts » 22 Nov 2010, 20:13

Kuupäev on veits võssa või ei? 25 neljap ju? Esmasp on 29

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 22 Nov 2010, 22:35

Kasutajad taz, pug=309, m1cro, spideyman on inglise keelt kõnelevad zürii liikmed niiet hoiatan igaks juhuks :D

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 26 Nov 2010, 17:42

Hindamissüsteem.

Hindajad jagunevad kahte katekooriasse:
*1 - Määratud ¾ürii
*2 - Foorumi kasutajad

Määratud ¾ürii liikmed hindavad kõiki mudeleid ja annavad mudelitele otseselt punkte.
Foorumi kasutajad saavad valida 3 parimat tööd, kuid ei anna neile otseselt punkte, vaid hääle. Hääled loetakse kokku ja rohkem hääli saanud kolm saavad kindla arvu punkte. Kui kasutajatel satub olema samapalju hääli, võidab see, keda on rohkem esimeseks valitud.

Züriis on 10 liiget, kes hindavad kõikki mudeleid kahes katekoorias:
*1- Mudeli üldpilt.
*2- Koostekvaliteet.
Mõlemis katekooriais saab anda punkte viiepallisüsteemis, ehk kokku kuni 10 punkti mudeli kohta. Kokku on ¾üriis 10 liiget, seega maksimaalne punktisumma ¾ürii poolt ühele mudelile võib olla 100 punkti. ¾ürii liige võiks läbi lugeda mudeli ehitamise teema ja on kohustatud enda hindeid põhjendama.

Hindamisjuhend ¾ürii liikmele.

* Hindaja annab eraldi hinde igale võsitlusel osalevale mudelile, mis on vastavas teemas nõuetekohaselt esitatud.
* Hindaja peab oma otsused langetama objektiivselt.
* Iga mudelit hinnatakse kahes katekoorias (mudeli üldilme ja töö kvaliteet), mõlemis viiepallisüsteemis. (hinded 1-5 punkti). seega ühele mudelile saab anda maksimum 5+5 ehk 10 punkti.
* Hindaja on kohustatud tutvuma mudeli ehituse teemaga.
* Hindaja on kohustatud oma hindeid / arvamusi põhendama.
* Oma hinded ja arvamused tuleb postitada foorumis vastavasse teemasse (http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/v ... .php?t=932)
* Kui hindajale on mugavam, võib hinded lisada postitusele eraldi failina. Näiteks Exel, Word, või text fail.

Hindamisjuhend foorumi kautajale

* Kasutaja valib välja kolm lemmikut, kelle kasutajanimed ta postitab paremuse järjekorras vastavasse teemasse.
* Kasutaja ei saa võistlejatele otseselt punkte anda, vaid hääle
* 3 enim hääli saanud kasutajat saavad kokku lepitud arvu punkte.
* Punktid jagunevad järgmiselt: 1-koht - 50 punkti, 2-koht - 25 punkti ja 3-koht - 10 punkti.
* Hääletada tohivad kõik registreeritud foorumi kasutajad.
* Valima peab kolm erinevat mudelit, valida ei saa ainult ühte või hääletada sama mudeli poolt mitu korda.

Sellega seoses võib vist kuulutada hääletamise avatuks! Olge ausad ja objektiivsed!

STE
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
Eero
Moderaator

Postitus Postitas Eero » 26 Nov 2010, 19:28

"Liimiga püsib paremini!"

Kasutaja avatar
siim123

Postitus Postitas siim123 » 26 Nov 2010, 22:18

Laseme züriil enne asjad ära korraldada siis teeme rahvahääletuse :wink: . Segaduste vältimiseks.

Eero pole tõlkimist ka veel teinud, ma teen selle töö siis ise ära :lol:
Please forgive me my English, if you have any problems please contact me

The voters will divide in 2 groups
1- official judges
2- forum users

Official judges will judge each model car individually and will give them direct points
Forum users can choose 3 favorite builds, but can't give any direct points, only a vote. The 3 model cars who gets the most votes will be given some extra points.

Instructions for voting for judges:
*Judge will give points for each car posted in the required thread( http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/v ... .php?t=932 )
*Judge will have to make his/her votes objectively.
*Each model car will be judged in 2 category(model overall look and work quality), both in 5-point-scale (that means minimum 1 points and maximum 5 points). That means one model car can have maximum points 5+5=10
*Judge is required to check the WIP thread(please contact me in msn siimp2@hotmail.com or with personal message if you have any problems with understanding something in thread, i will do my best to help you)
*Judge is required to explain his/hers voting and opinions(a 1-3 sentences should be enough, just give your opinion about build)
*Judge must post his votes/opinions in this thread http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/v ... .php?t=932
*If its more comfortable for you, you can add your votes with different file (Exel, Word or Text File for example)

Any questions, please ask :) . I asked people to give short review in English to make things bit easier for non-Estonians

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 27 Nov 2010, 16:52

Mina paneks kõik siiski ühte teemasse kokku. Las nad olla segamini, küll aru saab.
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 30 Nov 2010, 01:33

Kirjutasin minimaailma kodulehele ka võistlusest väikese jutu ja lisasin "finalistide" mudelitest foto galeriisse. Kes tahab oma fotole autori nime alla saada, palun saata oma täisnimi mulle PM-iga. Kui keegi tahab oma mudelist teist pilti sinna lehele, palun teada anda. Kui keegi soovib, et tema mudelist pilti ei oleks seal lehel, palun PM-iga teada anda.

STE

Kasutaja avatar
m2giorav
Kontakt:

Postitus Postitas m2giorav » 08 Dets 2010, 20:40

Kunas muidu tulemused teada saab?
Valmis:
Chevy Caprice VIP Taxi 1/25
"puhkus" mudelite ehitamisest :/

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 09 Dets 2010, 08:01

Daffyl on veel hindamata, ei ole talle msn-is ka peale sattunud, et meelde tuletada. Veidi kannatust veel :)

DR1FT

Postitus Postitas DR1FT » 13 Dets 2010, 22:15

Daffy ütleb:
krt, mul on koolis sess ja täiesti meelest läinud hindamine
proovin homme ära teha
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 18 Dets 2010, 22:34

Kuradi pikk homme on Daffyl. :D
Pilt

Vasta