Väike järelkäru. 1/24

Lisad nagu garaažid, dioraamid jne.

Moderaator: Juhtkond

Vasta
Kasutaja avatar
KKriisa

Väike järelkäru. 1/24

Postitus Postitas KKriisa » 31 Jaan 2011, 18:49

Tekkis mõte teha üks järelkäru, üheteljeline, et saaks ka B-kategooria autojuhid seda järel vedada ning oleks millega kraami transportida:D Veel kindlasti lisan sinna asju, sest ideed muutuvad iga hetkega ja autole tuleb kärukonks ka valmis teha, et oleks, kuhu seda käru panna , aga hetkel on asi nii palju valmis:
Pilt
Pilt
Pilt
Kärul käib lahti ka tagumine luuk.
Pilt
Ei hakka eraldi teemat tegema, aga tehin ka ühe mootori tõstuki, millega aiskade vahelt autol mootor ülesse tõsta ja eemale viia. Mõned jupid on veel puudu.
Pilt
Pilt
Vaikselt teen ka neid asju edasi :D:D

Kasutaja avatar
erki525

Postitus Postitas erki525 » 31 Jaan 2011, 19:58

Oot mis sa rebid mersult südame välja? :lol: Ei päris head asjad. :wink:

DR1FT

Postitus Postitas DR1FT » 31 Jaan 2011, 20:19

Väga hea töö, ära siis sellele Mersule seda konksu tee, lihtsalt ei sobiks minu arvates :D
Work In Progress: Trueno AE86, Supra MkIV, Porsche 951, Silvia S14a, Vw Golf mk3 (3door), Subaru WRX STi, Skyline R32 GT-R.

Kasutaja avatar
KKriisa

Postitus Postitas KKriisa » 31 Jaan 2011, 21:28

Ei tee konksu ega hakka ka mootorit mersult ära kiskuma. :D Las mersu jääda. Käru saab tulevikus mõnele külge haakida:D:D

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 01 Veebr 2011, 07:46

Lahe käru. Fotodelt ei paista ainult, et kas tulede pistik ikka on küljes? Ja reaalselt oleks selline siinidel üles sõitev porte vist üpriski halb lahendus, kuid mudelil igati aksepeeritav. Kuigi lähemal vaatlusel häirivad mitmed pisiasjad, siis üldpilt on meeldiv. Edasi uute raskuste poole!

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
KKriisa

Postitus Postitas KKriisa » 01 Veebr 2011, 13:50

simmtann kirjutas:Lahe käru. Fotodelt ei paista ainult, et kas tulede pistik ikka on küljes? Ja reaalselt oleks selline siinidel üles sõitev porte vist üpriski halb lahendus, kuid mudelil igati aksepeeritav. Kuigi lähemal vaatlusel häirivad mitmed pisiasjad, siis üldpilt on meeldiv. Edasi uute raskuste poole!
Ausalt öeldes, oli see lihtsalt selline hetke mõte, et hakkan kohe tegema ja siis saigi ruttu valmis, esimene ka. Mulle endale häirib ka seal mõningad asjad, aga need ma püüan ilmselt ära parandada. Sellest siinide asjast rääkides, siis ma just enda kogemuse ja käega katsutud asja järgi sele tegingi, kui vaja võtad luugi üldse ära ja ka kui laudu vead kergitad natukene ülesse, see töötab ja ei ole väga viga, kuid muidugi ega see kõige parem variant ei ole.

Vasta