Tänavaline

Lisad nagu garaažid, dioraamid jne.

Moderaator: Juhtkond

Vasta
macripper

Tänavaline

Postitus Postitas macripper » 31 Aug 2008, 20:20

Tere jälle... pole ennast gigamegakaua näole andnud, aga nüüd on ehk aeg näidata, mis ma vahepeal kokku keeranud olen. Endiselt ei ole majadelt muule üle läinud, kuigi Ninja ZX-12R ootab riiulil (ilmselt ei alustagi sellega, kardan ära rikkuda... majad on lihsamad :roll: )

Tegu siis enamuses H0 mõõtkavas Falleri majadega. Liimitavad, ja päris mitmel on olenemata sellest, et nad ise värvitud kõik on, veel yht-teist üle võõbatud meelepärasemaks... tänava maapind ja kujundus on praegu väga prosta, lihtsalt riiulitäide... kogumise ajaks, et kunagi midagi suuremat ja korralikku kokku panna... koos tsuhhidega ntx :)

(ahjaa, ma ei mäleta, kas siin oli mingi "ära nii palju pilte lisa" teema ka? Sest siis mainige ainult ja rebin maha osa :wink: )

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
mudeliplika :)

Kasutaja avatar
krew

Postitus Postitas krew » 31 Aug 2008, 20:44

Vägev.
Majad ikka päris ilusad. ;)

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 31 Aug 2008, 21:04

Mulle kah meeldib, selline lihtne ja mõnus. :)
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kasutaja avatar
Gustav

Postitus Postitas Gustav » 31 Aug 2008, 21:22

Pane ikka Ninja ka kokku. Kasvõi Tambeti abiga. Seda kiisut tahaks näha. :twisted:

hamstrimudel
3 hoiatust

Postitus Postitas hamstrimudel » 31 Aug 2008, 22:03

krew kirjutas:Vägev.
Majad ikka päris ilusad. ;)
Need pole ilusad need on väikesed kunstiteosed!Kust nad muidu hangitud on kui see saladus pole?

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 31 Aug 2008, 22:17

Kullost kui ma ei eksi?

Igatahes, võiksid mõne pesu teha ka kõikidele majadele, siis oleks veel ilusam. 8)

macripper

Postitus Postitas macripper » 31 Aug 2008, 22:36

Kullo ja Meka on vahvad poed, kust neid endale muretseda saab... ja kuskilt tellis Rock ka jõulukingi, aga seda tuleb temalt uurida, kust (vaevalt ta mäletab :twisted: )... ja enne reklaamisin kellelegi just hobbyzone.ee´d, kust ka tellida saab (ise ainult vesistanud seni, tellinud pole).

Kiituste eest suur aitäh...

ja viimasele kommentaarile küsimus, et mismõttes pesu? Nagu majad puhtaks? Tolmust? (nad klaasuste taga, ple väga tolmused)... liimijälgedest? või pesu aeda kuivama? (hea mõte kusjuures)

P.S. Ninjast saab ka kunagi asja tegelikult...kunagi :D Kuidas Impreza edeneb?
mudeliplika :)

Kasutaja avatar
Gustav

Postitus Postitas Gustav » 31 Aug 2008, 22:41

macripper kirjutas: P.S. Ninjast saab ka kunagi asja tegelikult...kunagi :D Kuidas Impreza edeneb?
Subby on voodi all peidus. :oops:

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 01 Sept 2008, 07:11

Pesu all mõtlesin ma sellist väga lahustatud värvi, st. paned korraks mingisse väikesesse anumasse lahustit ning keerutad pintslit seal paar korda ringi, siis kannad majadele. :wink:

Kasutaja avatar
Gustav

Postitus Postitas Gustav » 01 Sept 2008, 09:38

skeletondude kirjutas:Pesu all mõtlesin ma sellist väga lahustatud värvi, st. paned korraks mingisse väikesesse anumasse lahustit ning keerutad pintslit seal paar korda ringi, siis kannad majadele. :wink:
Pesu saab edukalt teha ka veega lahjendatud gua¹¹värvidega.

skeletondude

Postitus Postitas skeletondude » 01 Sept 2008, 10:49

Kuidas kellelegile, maitse värk pigem. :)

Vasta