German Submarine Type VII D "Minenleger", 1/144, R

Moderaator: Juhtkond

Vasta
macripper

German Submarine Type VII D "Minenleger", 1/144, R

Postitus Postitas macripper » 18 Nov 2007, 20:03

10-aastane sugulane resideerus kahel nädalavahetusel minu juures ja näitas ka huvi mudeldamise vastu üles. Viisimegi ta siis Rockiga Paradiisi (loe: "Meka" mudelipoodi :lol: ), kust tõime kaasa sellise asjapulga:
http://www.ipmsdeutschland.de/Marine/Wo ... d_144.html

Eelmisel nädalavahetusel olime mõlemad tublid, korralikud ja aeglased, ja saime hakkama põhjaga:
Pilt
Pilt

Seekord jätkasime reede õhtust pühapäevalõunani kuidagi väääga kiirelt, ja pean tunnistama, et kohati ka lohakalt. Aga pühapäevaks oli vaja asjaga maha saada, sest buss viis põnni ja paadi minema :) Allesjäänud liimi mahavõetud kohad saavad juba tema poolt millalgi uuesti üle värvitud. Ja piltide vähesus ja kehv kvaliteet on tingitud sellest, et need on tehtud sõna otseses mõttes viimasel kolmel minutil, vahemikus laeva valmimisest äraminekuni.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Njah, vesipildid suutsime me kahepeale kõik ära rikkuda ja need, mis lõpuks enam vähem tervena-sirgena ja otse (ehk siis mitte 90-kraadilises nihkes :D) paika jõudsid on tegelikult lambikad ja lihtsalt kohatäide :roll:

Aga liimimine. Oi, kui mõnnamõnnamõnna. Erinevalt MiniArti majast olid Revelli mudelil ju lausa kohad, kuhu liimi panna, mitte teravad ääred. Ja küll selle üleläinud liimi saab ka ära värvida :)
Igaljuhul khuul oli. Luban, et juba kapil ootava ADACi kopteri teen korralikumalt :wink:
mudeliplika :)

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 18 Nov 2007, 20:08

Ilus asi. Koostekvaliteet jätab minu silmis päris kõvasti soovida, aga eks edaspidi läheb ehk paremini.
Endal on plaanis mõni 1/72 mõõdus Alveelaev valmis nikerdada!

macripper

Postitus Postitas macripper » 18 Nov 2007, 20:16

simmtann kirjutas:Ilus asi. Koostekvaliteet jätab minu silmis päris kõvasti soovida, aga eks edaspidi läheb ehk paremini.
Endal on plaanis mõni 1/72 mõõdus Alveelaev valmis nikerdada!
hihii, see jätab ka minu silmis soovida :D
Aga usu mind, kui me selle vahepeal peaaegu ära suutsime lagundada, oli asi palju hullem :D
mudeliplika :)

Vasta