Ebameeldivused

Moderaator: Juhtkond

Vasta
realystic
Site Admin

Ebameeldivused

Postitus Postitas realystic » 28 Mai 2007, 18:43

Ootame kõiki uuesti registreerima, häkkeri rünnak tegi oma töö :oops:

realystic
Site Admin

Postitus Postitas realystic » 25 Aug 2007, 19:40

Spämmerid :(

Ignoreerige teemasi, palkasin tubli abilise Kaspari moderaatoriks, ehk temast siis tulevikuski abi foorumi puhtaks tegemisel, õnnitlused.

Kasutaja avatar
DC-ICE

Postitus Postitas DC-ICE » 09 Nov 2007, 17:10

Võiks nagu sellise asja ära jätta et postituste lõpus : PEACE!
Wtf nagu, kellel seda vaja on?!? :x

EDIT : Ei leidnud paremat kohta kuhu see postitus toppida.. :roll:
UUS KASUTAJA : RB26DETT !!!

Kasutaja avatar
Black66
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 » 09 Nov 2007, 17:12

Peace, Cheers, Stay tuned jms crap on ju tegelikult üsnagi nalja pärast postituste lõpus, stay tuned veel vast kõige mõistlikum. Ja mina ei saa aru, miks ei tohiks mingit peace'i panna postituse lõppu. Minu arust parem, kui mingi :R joo piic.
Pilt
Roosa käigukanginupu gäng

Kaspar
Kontakt:

Postitus Postitas Kaspar » 09 Nov 2007, 19:29

Nõustun Blackiga. Mul pole ka selle vastu midagi. Ongi jutu lõppu mõni hea sõna vms. Muidugi võime kõik viisakaks hakata ja siin nägemist jne kirjutama hakata. Ja niisama ära lõpetada on ka kahtlane.

m2ger
Kontakt:

Postitus Postitas m2ger » 13 Nov 2007, 22:07

PEACE! :lol:

Kasutaja avatar
DC-ICE

Postitus Postitas DC-ICE » 14 Nov 2007, 03:12

m2ger kirjutas:PEACE! :lol:
No ilmselt :D
UUS KASUTAJA : RB26DETT !!!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 06 Mär 2013, 15:19

Lugupeetud kliendid,

Mitmed Tantum Group serverites majutatud kodulehed langesid viimasel ajal küberrünnaku objektiks. Veebilehti on koormatud DDoS-rünnakutega. DDoS-rünnaku puhul tekib rünnatavas serveris saabuvate päringute tõttu ülekoormus, mis häirib veebilehe tööd. Halvimal juhul meie server seiskub. Rünnakud algasid eelmine nädal ja omalt poolt teeme kõike, et neid peatada. Esmaspäevast kahekordistame meie ühenduse pordi kiirust ja jätkuvalt blokeerime rünnajate IP-sid. Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast.

Lugupidamisega,
Tantum Group
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 11 Sept 2013, 11:26

Vabandan pikema foorumi maas oleku pärast.
Pidasin tekkinud olukorda alguses teenusepakkuja poolseks probleemiks ja lootsin, et foorum on paari päevaga üleval.
Siiski oli probleem meiepoolne, ning selle lahendamine võttis omakorda paar päeva aega.
Veelkord vabandame ebameeldivuste pärast.

Tanel
Kui ma mudeleid veidi veel aeglasemalt ehitaksin, kutsuks uued kasutajad mind foorumis tilganäppijaks!

Kasutaja avatar
simmtann
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann » 01 Veebr 2015, 00:13

RIKKE PARANDAMISEST
27.01.2015 õhtul tekkis tõsine ja parandamatu rike WaveCom andmelaos, mis viis rivist välja veebimajutus ja voip teenused. Oleme tänaseks taastanud uutele serveritele varukoopiatest 90% veebisaitide töö. Taastamise teeb keerulisemaks ja aeglasemaks see, et paljudel majutuskontodel on tehnilisi probleeme, millest põhiline kontol olevate failide suur arv või maht. Meie administraatorid peavad sellised kontod taastama käsitsi, mis paraku nõuab aega. Kõik varukoopiad ei ole ka kõige värskemad. Lisaks on selgunud, et meie andmeladu senisel kujul enam tööle ei hakka, kuid saame kätte suure osa andmeid. Täpsemat infot loodame jagada esmaspäeva hommikul. Kogu meie personal annab jätkuvalt endast parima, et kõikide teenuste taastamine võimalikult kiiresti lõpetada. Põhjustatud kahjude korvamiseks kavatseb WaveCom pakkuda klientidele väärilise kompensatsioonipaketi oma teenustest, suurusega 2-3 aasta veebimajutuse maksumusest. Sellekohane info avaldatakse nädala jooksul. As WaveCom vabandab kõigi eest põhjustatud ebemeeldivuste pärast!

Vasta