Vasta teemale
1:72 II MS Inglise militaar tehnika
6em


Liitunud: 29 Aug 2007
Postitusi: 51
Vasta viitega
Tere

Kunagi pidasin ennast raudselt ainult 1:24 automudeli inimeseks kuid peale mitmeid implusiivoste oma närvide rahustamiseks olin avastanud ennast täiesti uuest mudelisimi liigist. Esiteks militaar mudelid ja teiseks skaala 1:72. Algas see kõik sellest kui ostsasin sõbrale kinkida airfixi Lancasteri pommitaja skaalas 1:72. Imelik oli samasse riiulisse jätta RAF re-supply set ning ka üks Spitfire jäi kohe omale näppu. Ideena tundus hea sõbraga koos õhtuti õlut juua ja mudeleid ehitada. Nüüd on juba vaikselt juurde tekkinud Bofors 40mm Gun & Tractor 1:76 ja Airfix 1/76 Scammel Tank Transporter. Ideeliselt pean endale nüüd veel juurde soetama ühe samas skaalas Inglise tanki ja veel ühe spitfire i ning siis asuks ka dioraami juurde. Progressist kahjuks eriti pilte ei ole kõikide mudelite puhul. Ning ka kõikidest jubinatest nagu: pommid, redelid, jalgrattas, mootorratas, kärud, traktor, tankur jms mul veel kahjuks pilte pole.
Pildid on natukene segases järjekorras ja enamjaolt mobiiliga pildistatud, aga luban ennast kokkuvõtta ja kaameraga ka pilti teha.
Viimastel piltidel olev Scammel Tank Transporter mudel on valatud vist aastal 80 enne kristust. Kuna mina pole nii vana karpi ega mudelit enne näppinud ja probleeme on temaga siiani olnud kõvasti. Raami pidi keetma, et ta istuks natukenegi mõistlikult külge. Absoluutselt igat detaili on pidanud rohkem või vähem modifitseerima, et need omavahel kokku istuksid.
Vaata kasutaja profiiliSaada privaatsõnum
1:72 II MS Inglise militaar tehnika
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Kõik ajad on GMT + 2 Tundi  
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1  

  
  
 Vasta teemale